HTC Sensation xl

Sponsorlu Bağlantılar

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
HTC Sensation xl
iyi günler arkadaşlar.bir yıldır HTC sensation xl telefonu kullanmaktayım.evde ayrıca kullanılan samsung s3 ile mega telefon var.dün dikkatimi çekti yazı sitillerini değiştirmişler.ayarlar-ekran-yazı tipi var.bendeki telefonda bunlar yok.bu cihazda yokmu yoksa uygulamamı yüklemek gerekiyor.cihaz orjinal yazılım yüklü.4.0.3anroid ve htc sense 3,6 olarak görünüyor.teşekkür ederim.

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Samsung lar da ayarlarda mevcut dediğiniz gibi. ama sizde font uygulamaları yükleyerek değiştirme yapabilirsiniz. Google play a font yazınca birsürü uygulama çıkıyor deneyebilirsiniz

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
cevap için teşekkür ederim arkadaşım.dediğiniz gibi font yazdım.handwrite font ve Hifont diye iki tane uygulama indirdim.ama bir türlü telefona kuramadım.handwrite yi açtığımda go to setting ge tıkladığımda ayarlar-ekran diye çıkıyor orada seçeceğim yer çıkmıyor.more font change fonts size style preview aktif ama nasıl kuracağım yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
Root var mı telefonda?

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
Root var mı telefonda?
tam bilmiyorum.ama sanırım yok.çünkü yurtdışından geldi ve gelmeden önce düşüp kasa çatladığı için servise gitmiş ve son güncelleme ile gelmişti

Üst Alt