htc samsung sizce

• 7 Ekim 2012
  • 621 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar arkadaşım için telefon bakıyorum sizce vereceğim tellerden hangisini alsın bunların dışın da telefon önermeyin sadace bu tellerden hangisini alsın telefonlar:
    htc desire c
    samsung galaxy mini2

Yazan: Metin137
  2. İkisi de pek tavsiye edilir değil ama mini2 gibi geldi bana :hmmm

3. HTC iyidir. Ama Desire C'den şikayetlerde duydum.

4. 400-500 arası telefon arıyor aslında arkadaşım oyun performansı bakımından bu fiyat arası ne önerirsiniz arkadaşıma

5. o fiyata oyun oynayabileceği cihaz zor nokia 603 alabilir

6. illaki android diyo bu arada oyun derken en son oyunları demiyo mesela pes serisi modern combat 1 ve 2 nova 1 ve 2 gibi

7. O fiyata sıfır android telefon bulamazsın yani o dediğin oyunları oynatacak.bence 2.el ace 2 alsın.

8. mini 2 oynatamaz mı yani

9. oynatmaz kanımca.

10. bence oynatmaz.adı üstünde mini :D dedigiğim gibi 500 liraya o oyunları oynatacak sıfır telefon bulamazsın.2.ellere gözat.

11. 2. Eller pek güvenilir olmuyor 2 el ace 2 nekadar olur mesela

- - - Eklendi - - -

peki ele tam uyan ve güzel olan özellikle cepte tam duran teller önerirmisiniz

12. mini 2 al bence :) ama ace felan alma mesela bi örnek vermek gerekirse geçenlerde bi yakınımın acesine nfs shifti attım grafikleri felan açmadı dondu ama daha bugün arkadasımın galaxy pocketi var ona attım onda açtı oyunu. Çok az bi donma var oda ramden dolayı yani :)

13. nova1,mc1,pesi falan oynatir.ama ekrani cok soluk mini2nin.denemeden almasin.bakmadan alirsa pisman olur;)bir de maxiplus 5e de bakin bi:oke:

- - - Eklendi - - -

onun 2.elini zor bulursun yalniz

14. sana simdi bi iki öneri yapıcam muhtemelen sen diğer arkadaşlar gibi önerilerimi araştırma gereği bile duymayacaksın ondan yapmayayım bari :)

15. soluk derken anlamadım bide mini ile mini 2 ararsında ki fark ne 400-500 tl arası hangi tel önerim arkadaşıma

16. 400-500 arası illa android istiyorsa mini2 derim ben... En azından güncelleme desteği var

17. mini2

18. O saydığın oyunları htc explorer ile oynadım zamanında hiç kasmadan

19. şimdi htc explorer ile mini 2 arasında kaldık arkadaşımla

- - - Eklendi - - -

muhtemelen mini 2 alır arkadaşım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 02:29