HTC Salsa Custom Rom&Buetooth

Sponsorlu Bağlantılar

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
HTC Salsa Custom Rom&Buetooth
Arkadaşlar Merhaba,

HTC Salsa cihazımda bir süredir bluetooth özelliği çalışmıyor. Kendi cihazımı ve diğer cihazı bluetooth özelliklerini açıp "Görünür" özelliklerini de açtıktan sonra yakın yerlere koyuyorum ardından diğer cihazdan kendi htc salsa mı, htc salsamdan da diğer cihazı aratıyorum ama her iki durumda da iki cihaz da birbirini bulamıyor... :( Cihazın kilidini tekrar kapatıp orjinal rom unu da tekrar yükledim ama durum yine de değişmedi...

İşin kötü tarafı telefonumu htcdev.com dan unlock yapmış durumdayum ve üzerinde Custom Rom yüklü... Bu durumda cihazın garantisi devre dışı kalmış oluyor değil mi?

Bu durumda cihazı yetkili servisine götürsem ücreti karşılğı tamir ederler mi? Ya da sizin önereceğiniz pozitif deneyimleriniz olan neresi İzmir'de çözebilir ve bana ortalama kaç tl ye patlar?

Yanıtlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ne yazıkki cihaz garanti dışı. Sanırım BT fiziksel darbe almış ve hasar görmüş. Servis sorunu çözer. Ama biraz pahalıya patlayabilir. Zaten size soracaklar şu kadar lira tutacak yapalım mı diye.
Karar sizin.

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Ortalama ne kadar tutar bu iş senin fikrince ustam? :)

Bir sigorta şirketinden ev kaskom var da evimdeki elektronik cihazları da içeren...

Onunla yaptırabilir miyim diye düşünüyorum da...

Teşekkürler...

Üst Alt