Htc one x plus kulaklık

• 17 Temmuz 2014
  • 640 Okunma
  • 16 Cevap

1. Arkadaşlar kulakligim bozuldu htc nin orjinal verdiği siyah kulaklık kullanan bilir güzel di ama bozulunca mecbur yenisine bakmak lazım şimdi kulaklık alırken çarşıda sagda solda olan dükkânlardan değil mecburen vatan teknosa gibi yerlerden internetten bakıyoruz benimde orda su kulaklıklar gözüme çarptı fiyat 40 50 ışte

http://www.vatanbilgisayar.com/hs-120-mikrofonlu-kulakici-kulaklik.html
    ve
    http://www.vatanbilgisayar.com/ep-630i-mikrofonlu-iphone-kulakligi-siyah.html

şimdi bunlardan iphone için üretilmiş kulakligi alsam sorun yasarmiyim vatana gittim adamlar denetme şansı vermediler alsam olmasa iade etme şansım yokmuş cesaret edip alamadım da . bilgisi tavsiyesi olan varsa yardımlarını bekliyorum
    Teşekkürler şimdiden ..

Yazan: emreli01
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Ep630 u öneririm

3. Onda mikrofon yok maalesef

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. iPad ile gönderdi
  5. Bende silikonlu istemiyorum benim kide aynı öyle sadece kulağa taniyorsun Amaa bu iphone olan silikonlu ve uyum sorununu merak ediyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. aslında bende alsam bitane iyi olacak bu samsung adi kulaklık verdi söyle iyi bişey baslı bişeyler almam lazım 2 3 sene önce sennheiser almıştım kayboldu evde :hmmm

7. Bu kulaklık hakkında bilgi verecek kimse yok mu
    ---
    Bari kulaklık önerin :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Japonyadan jvc aldım kulak titriyo resmen fu ll bas hatta 30 tl doğuya 7 güne geldi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. ep630'da mikrofon yok ama ep660 aynısının mikrofonlu hali olucaktı ona bak hepsiburadadan

10. Ep630i de var ama iphone yazdığı için sorun yaşarım die çekiniyorum adamlar denememe izin vermiyorlar iadede edemezsin dediler dışarı telefonculardada bulamadım

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. genelde uyumlu oluyor ama haklısın şimdi sorun çıkmasın deneyerek al ne alıyorsan

12. Aynen acaba sitede alıp kullanan var mi ki

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. genelde 630 kullanıyor sitedekiler

14. Ondada mikrofon yok ışte

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. çok önemli sanırım mikrofon senin için

16. Evet

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Var mi 50 tl ye güzel kulaklık

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 04:29