Htc One X OTG KABLO

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X OTG KABLO
Arkadaşlar bir kablo aldım sizce iş görür mü bişeye yarar mı ?

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Aldıysan denesene abi :D

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Bildiğim kadarıyla one serisinde Otg desteği yoktu :hmmm

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Deneyip olup olmadığını söylerseniz iyi olur hocam. Çünkü henüz yazilimsal desteğin olmadığını biliyorum. Jelly Bean ile gelmiş olabilir zaten artık cihaz Media Aygıtı olarak bağlanıyor pc ye bu da etkileştirilmiştir inşallah...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Deneyip olup olmadığını söylerseniz iyi olur hocam. Çünkü henüz yazilimsal desteğin olmadığını biliyorum. Jelly Bean ile gelmiş olabilir zaten artık cihaz Media Aygıtı olarak bağlanıyor pc ye bu da etkileştirilmiştir inşallah...
Aynen abi, USB donanım olarak destekliyor, hatta kernel yükleyerek OTG desteği geliyor cihaza. Bende OTG kablosu varda cihaz serviste, gelince deneyeyim.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar otg kablom geldi.Kernele ıvıra zıvıra gerek yok.Ota ile 4.1 aldıysanız tamam.Az önce mause bağladım ayrıca usb bağladım canavar gibi.Klavye de bağlıyıcam telefonu şarja taktım.Herkese tavsiye ederim.Ben direk usb cıkışına usb hub(çoklayıcı) bağladım hemen usb ve mause bagladım anında tanıyor.Mause dan çok zevk alıcaksınız eminim.8.90 tl kargo ücretsiz alabilirsiniz.Şüphelerim vardı yanılmışım.Çalışıyor...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
1oyun

1oyun

Üye
benim var htc one x 4.1.1 stock rom yüklü güncelleme geldikten sonra otg kablo ile herşey çalışıyor mouse klavye flash bellek gibi :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
benim var htc one x 4.1.1 stock rom yüklü güncelleme geldikten sonra otg kablo ile herşey çalışıyor mouse klavye flash bellek gibi :)

Stock rom ne bilmiyorum ama telefona hiç bişey yükleme sadece kendi güncellemelerini yükle zaten en günceli android sürümü 4.1.1 sense 4+ bunda çalışıyor.

Stock rom zaten bu demek galiba bilmiyom kb

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Stock rom ne bilmiyorum ama telefona hiç bişey yükleme sadece kendi güncellemelerini yükle zaten en günceli android sürümü 4.1.1 sense 4+ bunda çalışıyor.

Stock rom zaten bu demek galiba bilmiyom kb
Evet. Yani kısaca markaların kullanıma sunduğu ROM'lar diyebiliriz.

emesut

emesut

Üye
Huyum kurusun hazırını almak yerine kendim yapmayı seviyorum. :d:
Ben daha 4.1e yükselemedim ama bu kabloyu kendim yapıp denemek istiyorum.
Sonuçu buraya yazarım arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...