Telefon Tavsiyesi HTC One X mi Nexus 4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

sinanguzel4401

Üye
    Konu Sahibi
HTC One X mi Nexus 4 mü?
Yaklaşık 1000 lira bütçe için telefon araştırıyorum. Şu an 2 alternatif belirledim. Biri Nexus 4 diğeri ise HTC One X.

Bu telefondan hangisi daha çok tercih edilebilir? Veya bu bütçeye sizin önereceğiniz bir telefon var mıdır?

anilari35

anilari35

Üye
Kullanim amacin muzikse onex onun disinda her turlu nexus 4 derim ben one x de tegra 3 var isinma falan yapiyo

Baranbaris

Baranbaris

Üye
One X ne ara 1000 TL oldu ?

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Tegra 3 işlemciye hiç bulaşma nexus iyidir

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4 alırdım ben.

ozakin70

ozakin70

Üye
Bu fiyata 0 dusunuyorsan nexus 4derim
one x i 2. El onuda onermem

sinanguzel4401

Üye
    Konu Sahibi
One x sıfır. Hepsiburadada 1036 Tl.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
One x için bundan sonra bir güncelleme gelmeyecek, 4.2.2 sürümünde şarj iyi gitmiyor, telefon ilk alındığı zamanlarda iyi fakat bi 4-5 ay sonra pil fazla dayanmıyor. Nexus 4 her türlü daha iyi bir seçim olacaktır.
Pil sorunu olmasa ses kalitesi ve arayüzüyle vazgeçemeyeceğim bir telefondur One x. Ama malesef ki öneremiyorum kimseye..

• Beğen
Tepkiler: sinanguzel4401
orxan_92

orxan_92

Üye
SP o fiyata iyi

Ingwe

Ingwe

Üye
İkisi arasında Nexus 4

Fakat hiç biri hariç Xperia SP...

Nexus 4 ile Xperia Sp arasında çok gidip geldim ve sonunda SP aldım. Çok memnunum tavsiye ederim, sormak istediğin bir soru olursa cevaplarım

anilari35

anilari35

Üye
One x için bundan sonra bir güncelleme gelmeyecek, 4.2.2 sürümünde şarj iyi gitmiyor, telefon ilk alındığı zamanlarda iyi fakat bi 4-5 ay sonra pil fazla dayanmıyor. Nexus 4 her türlü daha iyi bir seçim olacaktır.
Pil sorunu olmasa ses kalitesi ve arayüzüyle vazgeçemeyeceğim bir telefondur One x. Ama malesef ki öneremiyorum kimseye..
bende onu dedim işte :) kullanım amacın müzik ise kesinlikle one x onun dışında nexus 4 derim ben

alical33

alical33

Üye
1289 tl ye çıkabilirsen nexus5 var

sinanguzel4401

Üye
    Konu Sahibi
İkisi arasında Nexus 4

Fakat hiç biri hariç Xperia SP...

Nexus 4 ile Xperia Sp arasında çok gidip geldim ve sonunda SP aldım. Çok memnunum tavsiye ederim, sormak istediğin bir soru olursa cevaplarım
Sp'nin ekranı ve çift çekirdek işlemcisi sebebiyle biraz uzak duruyorum. İşlemci olarak şimdiye kadar bir telefonlar karşılaştırma yaptınız mı hiç?

Invoke

Invoke

Üye
Sp'nin ekranı ve çift çekirdek işlemcisi sebebiyle biraz uzak duruyorum. İşlemci olarak şimdiye kadar bir telefonlar karşılaştırma yaptınız mı hiç?

SP nexus4'ün 2 çekirdekli olanı, gpu aynı. İyi performansı var aslında ama nexus4'e göre biraz daha düşük kalır.

Türe

Türe

Üye
Nexus 4.

Kit Kat

Kit Kat

Üye
Nexus 4

Ingwe

Ingwe

Üye

Nexus 4 ile neredeyse aynı performansı veriyor öyle diyeyim. Günlük kullanımda saat hızının önemi daha fazla. SP'nin 1.7 Ghz'lik işlemcisi gayet iyi performans veriyor, oyunları test ediyorum Real Racing 3, Robocop falan oynadım ağır olarak. Biraz takılmalar var ama 4.3 güncellemesi geliyor 1-2 güne. Grafik performansında iyileştirmeler yapılmış güya sony öyle yazmış... Bakalım neler olucak. Tavsiyem SP :)

• Beğen
Tepkiler: sinanguzel4401
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Sp de 1 gb ram var

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Nexus4 alın bence ben memnunum