Htc one x güncelleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cagrialdemir

Üye
    Konu Sahibi
Htc one x güncelleme sorunu
Arkadaşlar bugün yeni güncelleme geldiğini fark ettim. Hemen indirip kurmaya çalıştım ancak telefon yeniden başlayınca cwm bölümüne girdi. Güncellemeyi yapmadı. Telefonum rootlu olduğu için böyle oldu sanırım. Ama bu güncellemeyi yapmak istiyorum. Ne yapmam gerektiğini biri yazabilir mi ayrıntılı? Teşekkür ederim şimdiden.

epts

epts

Üye
Arkadaşlabugün yeni güncellemeldiğini fark ettim. Hemen indirip kurmaya çalıştım ancak telefon yeniden başlayınca cwm bölümüne girdi. Güncellemeyi yapmadı. Telefonum rootlu olduğu için böyle oldu sanırım. Ama bu güncellemeyi yapmak istiyorum. Ne yapmam gerektiğini biri yazabilir mi ayrıntılı? Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam orjinal recovery flaslamalısın.güncellemeler onunla kurulur.

- - - Eklendi - - -

One x stock recovery diye google de aratirsan bulursun

cagrialdemir

Üye
    Konu Sahibi
Hocam orjinal recovery flaslamalısın.güncellemeler onunla kurulur.

- - - Eklendi - - -

One x stock recovery diye google de aratirsan bulursun
Peki onu flashlayınca telefon sıfırlanır mı? Yani içindeki her şey silinir mi? Ona göre yedek alacağım da.

Bir de cıd no falan yazıyor stock recovery ile ilgili internette. Herhangi bi image dosyasını flashlasam sorun olur mu? Yoksa cıd noyu falan da mı araştırıp bulmam lazım?

- - - Eklendi - - -

Burada yazıyor cıd numaram. Buna göre ne yapmam lazım söylerseniz çok iyi olur. Teşekkür ederim tekrardan.

epts

epts

Üye
Recovery yükledikten sonra normalde sifirlanmaz ama sen yine de yedek al. One x ait herhangi bir img dosyası olabilir.

cagrialdemir

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeş. Bi de şöyle bi durum var benim telefon güncelleme olduğunu söylüyor. Ama indirdikten sonra kur deyince telefon yeniden başlıyor ve reboot system now yazan yerde takılı kalıyor. Roottan dolayı güncelleme alamamak bu mu oluyor yani yoksa rootlu olunca hiç güncelleme olduğunu söylemiyor da bendeki sorunun sebebi başka mı?

epts

epts

Üye
Hocam rootlu da olsa telefon güncelleme alır( tabi telefonda stock rom olmalı).sen de o guncellemeyi kurmak için recovery flaslamalısın.

cagrialdemir

Üye
    Konu Sahibi
Tamam anladım. peki son soru. Stock recoveryi kurduktan sonra update yaparsam rootlu kalır mı yine telefon? Yoksa baştan custom recoveryi kurup tekrar mı süper useri kurmam lazım? Nasıl yapmam lazım rootu tekrardan?

epts

epts

Üye
Root kalır.

cagrialdemir

Üye
    Konu Sahibi
Usta dediklerini yaptım, stock recoveryi yükledim ama güncelleme yaparken dolan bölüm geliyor. Birazı dolduktan sonra telefon simgesi ve üstünde kırmızı üçgen çıkıyor. Güncellemeyi yapmıyor. Ne yapmam lazım şimdi bi bilgin var mı?

epts

epts

Üye
Usta dediklerini yaptım, stock recoveryi yükledim ama güncelleme yaparken dolan bölüm geliyor. Birazı dolduktan sonra telefon simgesi ve üstünde kırmızı üçgen çıkıyor. Güncellemeyi yapmıyor. Ne yapmam lazım şimdi bi bilgin var mı?
Anlamadım ki .daha güncel bir recovery kur. Çok eskileri olmayabilir

cagrialdemir

Üye
    Konu Sahibi
En güncelini link olarak atabilir misin acaba sana zahmet?

Üst Alt