İpucu Htc One X Gelistirici Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet168

ahmet168

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X Gelistirici Nedir?
Arkadaşlar telefonu kurcalarken ayarlardan build numarasını buldum bir kaç kez tikladim geliştirici için son 3 2 1 dedi ve son olarak ihtiyacınız yok, siz zaten bir geliştiricisiniz dedi. Bu nedir ne ise yarar? Gelistirici olmak nedir? Konu hakkında bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi ?Hiç kimse bilmiyor mu ?

PriZm

PriZm

Üye
Adı üstünde, geliştirici ayarlarıdır.CPU kullanımı göstergesi, GPU kullanımı vs gibi özellikler açılır.Telefona bir zararı yoktur :)

• Beğen
Tepkiler: big.LITTLE
ahmet168

ahmet168

Üye
    Konu Sahibi
peki sağolasın kardeş :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Ayarlar ana menüsünde normalde geliştirici seçenekleri gözükmez.
Bunun için Hakkında>Yazılım Bilgisi>Daha>Build Numarası kısmına 4-5 defa bastığınızda "Artık bir geliştiricisiniz" mesajını gördüğünüz zaman geliştirici seçenekleri ayarlar ana menüsünde "hakkında" kısmının tam üzerinde gözükür.

The Shadow

The Shadow

Üye
Ayarlar ana menüsünde normalde geliştirici seçenekleri gözükmez.
Bunun için Hakkında>Yazılım Bilgisi>Daha>Build Numarası kısmına 4-5 defa bastığınızda "Artık bir geliştiricisiniz" mesajını gördüğünüz zaman geliştirici seçenekleri ayarlar ana menüsünde "hakkında" kısmının tam üzerinde gözükür.
Bi türlü anlamıyorum o kısmı millet oraya 4-5 kez basarak açar, bende factory reset bile kapatamaz o kısmı :ehe :d:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Kapatmaya gerek yok ki zaten oradaki ayarlar sisteme zarar vermez garantiyi de etkilemez..