HTC One SV için Android 4.1.2 güncellemesi geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Tayvan kökenli akıllı telefon üreticisi HTC, geçen yılın son çeyreğinde piyasaya sunduğu ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonu One SV için Android 4.1.2 Jelly Bean ve Sense 4+ güncellemesini verdi.
HTC’nin orta segmentte konumlandırdığı modeli One SV için hazırlanan güncelleme, HTC One S ve HTC One X modelleri için gelen güncellemelerin tüm yeniliklerini içeriyor.Sense 4+ arayüzüne kavuşan One SV, aldığı güncelleme ile birlikte güç tüketimi konusunda iyileştirmelere de sahip oldu. HTC’nin One SV adlı akıllı telefonunun özelliklerini şöyle bir hatırlayacak olursak; 4.3” Super LCD ekran, 480 x 800p çözünürlük, 1.2GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 8GB dahili hafıza, 1080p video kaydı yapabilen 5MP ana kamerası ve 1.6MP ön kamera özellikleri bulunmakta. Android 4.0 ICS işletim sistemi ile çalışan HTC One SV modeli gücünü 1800mAh‘lik bataryasından alıyor.

Kaynak

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
HTC DESIRE X. icin ne zaman gelir

emreli01

emreli01

Üye
ben anlamıyorum neden htc one x plus gibi en üst telefonu olan telefona vermiyorda buna veriyor akıl sır erdiremiyorum

- - - Eklendi - - -

haa sözüm yanlış anlaşılmasın bunlara neden verdiniz gibi yani demek istedigim üst düzey teefonlarına daha öncelik tanımaları lazım değilmi

By_Casparov

By_Casparov

Üye
haklısın kardeşim. bnm kullandıgım sürüm 4,1,1

emreli01

emreli01

Üye
Güncelleme ile one x plus ım nasıl bi evrim geçirmiş olacak acaba :hmmm sense 5 :D çok merak ediyorum

- - - Eklendi - - -

Güncelleme ile one x plus ım nasıl bi evrim geçirmiş olacak acaba :hmmm sense 5 :D çok merak ediyorum

Julı

Üye
Benim telefonum HTC One S bende 4.1.1 var arkadaşımın One Xide 4.1.1 de neden böyle bir politika uyguluyor bu HTC :/

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Arkadaşlar 4.1.1 ile 4.1.2 arasında fark yok denecek kadar az belkide, HTC yapmışken iyisini yapalım demiş.
Ne yani 4.1.1 verip daha sonra göz boyamak için 4.1.2 verse daha mı iyi olurdu?

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Bu HTC beni deli ediyor.Yahu bi şu telefona koydukları bataryaya bak bi de bizimkine koyduklarina bak.One S çözünürlük:560*940..One SV çözünürlük:480*800..One S e konulan batarya :1650 mah one SV :1800 mah..Saçmalıktan ibaret.HTC tamam kaliteli yapıyor ama böyle şeylere önem vermeyince samsungun gerisinde kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bu HTC beni deli ediyor.Yahu bi şu telefona koydukları bataryaya bak bi de bizimkine koyduklarina bak.One S çözünürlük:560*940..One SV çözünürlük:480*800..One S e konulan batarya :1650 mah one SV :1800 mah..Saçmalıktan ibaret.HTC tamam kaliteli yapıyor ama böyle şeylere önem vermeyince samsungun gerisinde kalıyor.
Dediğiniz gibi durumlarda haklı olabilirsiniz, böyle şeyler eksi puan katıyor şirkete.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt