HTC One Max Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC One Max Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu yazımda siz değerli maxicep forum takipçileri için HTC One Max root yapma işleminin nasıl olacağını adım adım anlatacağım. Bu yazıda yer alan root atma işlemleri sonucunda htc one max cihazınızda meydana gelebilecek olan herhangi bir hatadan dolayı ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir. HTC One Max Root Yapma konusunda yer alan root işlemleri sonucunda cihazınız garanti dışı olacaktır. Fakat tekrar stock yazılım flaşlarsanız cihazınız garanti kapsamına girer.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• HTC One Max root işlemlerine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan dosyaların ve bilgilerin yedeğini alın ( her ihtimale karşı )
  • HTC One Max cihazınızın bootloader kilidinin açık olması gerekmektedir. Eğer kilit açık değil ise BURAYA tıklayın ve bootloader kilidini açın.
  • Cihazınızın pilinin en az %50 civarında olmasına dikkat edin.
  • Ayarlar geliştirici seçenekleri menüsüne girin ve usb hata ayıklaması ayarını aktif hale getirin.
  • tıklayın ve htc one max root yapmak için lazım olan programı bilgisayarınıza indirin ve kurun.
  • Daha sonra telefonunuz usb kablosu ile bilgisayara bağlayın.
  • İndirmiş olduğunuz iRoot programını bilgisayarınızda çalıştırın.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• iRoot uygulamasının cihazınızı tanımasını bekleyin.
  • Ardından sağ alt kısımda yer alan ROOT butonuna basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • İşlemler bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatın.
  • Cihaz açıldığında root check vb uygulamalardan bir tanesini marketten cihazınıza indirin ve root yetkisi olup olmadığını kontrol edin.

Ekli dosyalar

Üst Alt