HTC One M8s Stock Rom yükleme sorunu


mustafa346134

Üye
Selamun Aleyküm,
HTC One M8s (M8_QL) cihaz kullanıyorum, bilmediğim halde rom yüklemeye kalktım sanırım cihazı soft brick yaptım, bir siteden RUU, OTA, Firewarm, Kernel bulup indirdim ama olmadı TRWP yükledim o şekilde pandora rom yükledim yükleme işlemi tamamlandı ancak yine açılmadı her seferinde HTC yazılı beyaz ekranda takıldı kaldı nasıl çözeceğim bir türlü bulamadım.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt