HTC One M8 Selfie Mod

Konu Sahibi
Ee ben napicam şimdi
Ayarlarda kamera uygulamasını göremedim ben

Allah razı olsun ya çok saol

Dostum bi haber var mı?
Benim telefonun imei sıkıntısı çıktı, onlarla uğraştım ben senin soruna pek bakamadim.. fakat şunu söyleyeyim, android 4.4.3 guncellemsini indirdim ben ve böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım

Konu Sahibi
Benim telefonun imei sıkıntısı çıktı, onlarla uğraştım ben senin soruna pek bakamadim.. fakat şunu söyleyeyim, android 4.4.3 guncellemsini indirdim ben ve böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım

Bu sıkıntı bir tek bende mi var ya :/

Sıkıntısı olan herkes kamera verilerini silerek cozdugunden bahsediyor.. Senin sıkıntı donanimsal değildir inşallah

Sucrofe

Üye
İnternette baktım da rom falan yaparsak garanti dışına çıkar falan yazmışlar doğru mu bu ?
Yanlış. Root atıp Custom ROM yani orjinal olmayan ROM atarsanız garantiden çıkar tabi ama Stock ROM yani orjinal ROM'u Download moddan flashlarsanız garanti gitmez.

Konu Sahibi
Ben bu room işini hiç anlamıyorum şimdi yanlış bişey yapmaktan da korkuyorum iyice bozulur diye.

Yanlış. Root atıp Custom ROM yani orjinal olmayan ROM atarsanız garantiden çıkar tabi ama Stock ROM yani orjinal ROM'u Download moddan flashlarsanız garanti gitmez.
Bazı üreticiler stock orijinal rom atilsa bile garantiyi iptal ediyorlar. HTC'nin garantiyi iptal etmeyeceğini iddia etmek yanlış olur. Ayrıca HTC cihazlara ROM atmak, Samsung cihazlara ROM atmaya benzemez. Hem daha zordur hemde bazı cihazlarda geri dönüşü yoktur.

maalesef.. bu süreç içerisindede benim cihazımdada stuck pixel sorunu çıktı.. hocam maalesef biraz daha araştırmama rağmen ciddi anlamda bir çözüm bulamadım. garantiye tekrar göndermekten başka bir çareniz yok anlaşılan; garanti size kullanıcı hatası dese bile..

Konu Sahibi
Mecbur öyle yapicaz artık. Pazartesi kvk ya gonderiyim bari. Saol dostum seni de çok yorduk hakkını helâl et.

Tepkiler: abandonware
    Konu Sahibi
Estağfurullah ne demek kardeşim saolasin

Tepkiler: abandonware

tavbiy

Üye
Bende çıktığı ilk aydan beri m7 kullanıyorum ve yanına da m8 aldım 4.4.3 yazılımı yükledik ve şu an için hiç bir sorun çıkmadı. Bilginize.