Htc incredible s almayı duşunuyorum,önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Htc incredible s almayı duşunuyorum,önerileriniz?
Htc incredible s i arkadaşimda gordum we çok hoşuma gitti.telefonu önerirmisiniz,performansı nasıl?htc ve android hakkında çok bilgili değilim,özellikle bu cihaz hakkında bilgilendirirseniz sevinirim:)

abandonware

abandonware

Üye
performansı filan baya düşük ve artık eski bir telefon ki böyle olmasına rağmen oldukça pahalı. buyur alternatifler:

-xperia sola :tl: 900
-evo 3d - galaxy s advance :tl: 1000
-htc sensation xe - samsung galaxy s2 :tl: 1300

bu telefonlardan birini alırsan pişman olmazsın. fakat incredible s bayağı eskimiş ve oldukça pahalı + hızı düşük bir telefon. o telefonu 2009-2010 yılında alacak olsaydın önerirdim.

- - - Eklendi - - -

bu arada avatar n-gage... hala duruyomu n-gage'ler ya :) chip dergisinde üretilen 6milyon n-gage'in yanlıazca 1milyonunun satıldığını gerisinin raflarda toz topladığını okumuştumda :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
İncredible S yerine çok daha telefonlar alabilirsiniz. Gerçekten o telefon günümüz teknolojisine göre eskidi. Sony Xperia Sola yada bütçeniz yeterse Samsung Galaxy S2 alabilirsiniz :oke:

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
N gage duruyor tabiyki:) benim çok hoşuma gitti telefon butçemd sınırlı olduğu içn 500e werecekti alaym mi almayaym mi çok kararsz kaldm ya onu yada e72 alacağm:S

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
N gage duruyor tabiyki:) benim çok hoşuma gitti telefon butçemd sınırlı olduğu içn 500e werecekti alaym mi almayaym mi çok kararsz kaldm ya onu yada e72 alacağm:S
O zaman alın :oke: E72 ile kıyaslanınca alın diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt