HTC HD2, Windows Phone 7 İşletim Sistemi İle Beraber Karşımıza Çıkacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
HTC HD2, Windows Phone 7 İşletim Sistemi İle Beraber Karşımıza Çıkacak!
Microsoft’un merak ile beklenilen yeni nesil mobil işletim sistemi Windows Phone 7 önümüzdeki günler içerisinde HD2’nin yer aldığı bir reklam filmiyle beraber görücüye çıkartılmıştı ve tüm HD2 kullanıcılarında bu cihaz bir heyecan yaratmıştı. Bu heyecanın sebebi cihazın Windows Phone 7 işletim sistemine yükseltilmesine olanak sağlayacak olacağı düşüncesiydi. Ancak işletim sisteminin gereksinimlerinin yayınlanmasıyla birlikte HD2 kullanıcıları bir anda hayal kırıklığına uğramıştı.

( HTC HD2'den birleştirilmiş görsel görüntüler. )

Gün içerisinde HTC’den sızdırıldığı iddia edilen bilgiler doğrultusunda Bing arama motoru butonu ve Windows Phone 7’nin istediği sistem gereksinimlerinin bir kaçına sahip olmayan cihaza HD2 için özel hazırlanan bir Windows Phone 7 işletim sisteminin yüklenebileceği açıklandı. Henüz HTC cephesinden bu haber ile ilgili bir açıklama yapılmasa da, büyük olasılık ile cihazın bu güncellemeye sahip olacağı beklentileri konuşuluyor.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
bu guzel telefon

litre

litre

Üye
htc iyi çalışıyor... başarıyı hakeden bir firma..

xyzavp

Üye
Haberin kaynağı nedir? Hiçbir önemli windows mobile sitesinde geçmiyor ; poweruser, experts, xda vb.

rapman

rapman

Üye
fiyatı pahalı biraz.

albideburdan

Üye
arkadaşlar htc nin sitesinde windows 7 phone ile alakalı bir bilgi ve download linki yok bu nasıl iştir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

şazenuş

şazenuş

Üye
eğer bu cihaza windows 7 yüklenemezse tarihin çöplüğündeki yerini alır.

Necmati

Necmati

Üye
süperr yaaa....

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
dehşet bişey ama kim bilir kaç para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt