htc dhd desire hd ıyun yükleme

• 19 Nisan 2011
  • 3229 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar öncelikle herkese çarşı pazar olsun
    oyun konularında iki link veriliyor bunu telefona nasıl yükleyebilirim ayrıca iki link verilip altınada sd için diyor ve yine bir link veriyorlar ancak mb'ı daha düşük yardımcı olurmusunuz:hmmm

Yazan: kamercilekci
  2. hiç bir vatandaş yok mu gençler

3. Sanırsam androidde yenisin benim gibi :).
    * Telefonunuzun Settings - Application settings - kısmına girerek Unknown Source seçeneği işaretli olsun (Aşağıdaki Gibi) (Bu seçeneğin anlamı Android market dışında telefonunuza uygulama kurma iznidir yani sitemizden indirdiğiniz uygulamaları bu seçeneği işaretleyerek kurabilirsiniz)

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu sayfayı, android web tarayıcısıyla aç ve apk'yi indrip yükle. : AppManager Pro (1.4.9).apk

Menü'ye gelecektir App Installer. Sonrası çok kolay.. Uygulamanın apk'lerini indirip, apps installer'dan kur.. :)

4. sayın üstteğmenim çok teşekkür ederim bir deneyeyim

----------Eklendi @ 15:45:50 ---------- Yazıldı @ 15:45:05 ----------

üstteğmenim birde bu pil çok az gidiyo buna ne yapmalı bir öneeri ??

5. Ben yeni telefon alsam bana da gitmezdi batarya. :)

6. yok pondusss cidden bunun btarya yarın günü zor dayanıyor ancak oyunlar bir harika

----------Eklendi @ 19:21:14 ---------- Yazıldı @ 19:16:15 ----------

yaw üstadlar birde bu paylaşım için konu açsam nasıl eklerim sayfaya?

taksi lazımsa kartımı vereyim:D(h)

----------Eklendi @ 19:22:03 ---------- Yazıldı @ 19:21:14 ----------

yani mesela android tema koyucam siteye herkes faydalansın

7. sebekler ayarından sadece gsm seç bataryanın ömrü artıcaktır birde advanced task mangeri kur (sahsi taviye) çalısanları kapatırsan batarya 3 güne akdar dayanabiliyor (günde 3-4 saat tel görüşmesi ile)

8. tavsiyem uzun pil ömrü için Juice defender kullanın apk dosyasını hemen bulursunuz zaten ;D bi de güç tasarrufu modu ve parlaklığı unutmamak lazım :D iyi eğlenceler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:28