HTC Desire X Bazı Oyunlar Açılmıyor !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire X Bazı Oyunlar Açılmıyor !!!
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar yeni aldım telefonu ama fifa 12 pes 12 vb. oyunlar açılmıyor aslında oyun açılıyor güncelleme istiyor güncelleme yapıyor ve bi anda kapanıyor. ama Real Football 2013'te böyle sorun yaşamadım yani google play'dan indirilen oyunlar açılıyor fakat diğeleri açılmıyor ama bi tane pes 2011 buldum açılıyodu fakat telefona format atınca o da gitti lütfen yardım ??

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Google Play'den indirdiğiniz oyunlar cihaza optimize edilmiş olduğundan sorun yaşama ihtimaliniz düşük. Ancak diğer uygulamalarda bu sorunların yaşandığı oluyor. Kendinize uygun olan oyunu indirdiğinize eminseniz yapabileceğiniz pek bir şey yok. Cihaz kaldırmıyor olabilir. Tabi cihazı geliştirmekte, OC-ROM gibi işlemlerle, bir seçenek olabilir.

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.0.4 var fifa 12 gibi bi oyunu kaldırmaması mümkünmü ? ayrıca bazı pes2011 açmadı güncelleme yaptı ama bazısı açtı neden öyle ?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Android 4.0.4 var fifa 12 gibi bi oyunu kaldırmaması mümkünmü ? ayrıca bazı pes2011 açmadı güncelleme yaptı ama bazısı açtı neden öyle ?

Oyun performansının Android sürümüyle alakası yok. Önemli olan donanım, en önemli donanım bileşeni ise (Oyun için) GPU'dur.

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonun özellikleri bu dediğin GPU yerine ne var peki bu telefonda ?

- - - Eklendi - - -

Benim telefonun özellikleri bu dediğin GPU yerine ne var peki bu telefonda ?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Adreno 203 GPU var Desire X'te.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt