HTC Desire ( Kayıtlı ) , 3 Kılıf ve HT820 Stereo BT Kulaklık Hediyeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanTopal

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire ( Kayıtlı ) , 3 Kılıf ve HT820 Stereo BT Kulaklık Hediyeli
Merhabalar,

Ürünü Hollanda'dan kendim getirdim, ve kendim Turkcell ( TİM ) 'de kaydettirdim.

HASAR ;
Telefonu kullanmaya başladığım 3. gün elimden düşürdüm ve açma/kapama butonunu sol kısmında çok küçük derecede boya kalkması oluştu.

Hediyeleri ;
3 Adet koruma kılıfı var. Resimlerini sayfaya ekledim. Ayrıca şu anda üzerinde Anti-Glare Ekran Koruyucu uygulaması var. Parmak izi, çizilmelere ve parlamaya karşı koruma oluşturur. Ayrıca yanında 1 adet normal ekran koruması ve 2 adetde Anti-Glare ekran koruması gönderilecektir. Kılıfların 2si kaymayı önleyen özel maddeden yapılmıştır ve hepsi soft-case'dir. Takması çıkarması çok kolay, ve kolaylıkla çamaşır makinesine atıp yıkayabilirsiniz. Kılıflardan şeffaf olanı özel bir kılıftır, telefonun üzerinde kılıf olduğu belli olmaz ve kaliteli tutumu hoş bir kılıftır. Telefonun aksesuarlarının hepsi tamamdır. Eksik bir parçası veya belgesi yoktur.

Ekstra ;
Ayrıca yanında 2 GB ( Class 6 ) Micro SD hediye olarak gönderilecektir. Bu hafıza 32GB'a kadar arttırılabilir.

Ekstra 2 ;
Motorola HT820 Bluetooth Stereo Kulaklıktır, stereo kalitesi ile müziğinizi dinlerken bir parmak hareketinizle gelen çağrılara cevap verebilirsiniz. Telefonunuzu cebinizden çıkarmadan şarkı atlayabilir, geri dönebilir ve ses ayarlamalarını yapabilirsiniz.
ADP özelliğini destekleyen Google Android telefonları ve HTC Desire ile kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgilerine " " adresinden ulaşabilirsiniz.

Kullanımı çok rahat ve müzik dinlemeyi sevenler için önerebileceğim bir üründür.

Önemli not ; Bu kulaklığın şarj aleti kayıp durumdadır, herhangi bir blackberry veya motorola şarj aletiyle kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Kargolama ;
Kargo satın alan kişisinin istediği firma ile gönderilecektir, kargo ödemesi alıcıya aittir.

IMEI kopyalama durumları sebebi ile ürünün iadesi olmayacaktır.

İstanbul içi alıcılar gelip elden görebilirler.

[size=large]Fiyat : 1200 TL [/size]

Bunun dışında öğrenmek istediklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz, sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacağım. Ürün hakkında yorumlarımı yazmama gerek yok sanırım. Güzel ve memnun kalacağınız bir telefon, tüm özellikleriyle kullanıcı dostu.

Resimleri

İletişim adresi olarak ;

beckship

Üye
htc wildfire+ para takas olurmu?

KaanTopal

Üye
    Konu Sahibi
Takas düşünmüyorum malesef, sadece nakit'e ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt