HTC Desire EYE Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC Desire EYE Root Yapma
Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde değerli maxicep.com forum takipçileri için HTC Desire EYE root yapma işleminin nasıl olacağını adım adım anlatacağım. Bu yazıda yer alan desire eye root atma işlemlerinin ardından cihazınız root yetkisine kavuşacak ve supersu uygulaması cihazınıza yüklenecektir. Bu makalede yer alan root atma işlemi sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasardan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• HTC desire eye cihazınızın bootloader kilidi açık olması gerekmektedir. Eğer kilit açık değil ise BURAYA tıklayın ve htc desire eye cihazınızın bootloader kilidini açın.
  • Ayarlar geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklaması seçeneğini aktif hale getirin.
  • İşlemlere başlamadan önce cihazınızın pilinin en az %50 civarında olmasına dikkat edin.
  • Her ihtimale karşı desire eye cihazınızda bulunan bilgi ve dosyalarınızın yedeğini alın.
  • tıklayın ve desire eye root atmak için lazım olan programı bilgisayarınıza indirin.

• HTC Desire eye cihazınızı usb kablosu yardımı ile bilgisayara bağlayın.
  • Karşınıza gelen ekrandan SETUP kısmına gelin ve 3. seçenek olan GAİN ROOT menüsünden flash supersu seçeneğini seçin.
  • İşlemler bittikten sonra cihazınız yeniden başlatın.
  • Menüye supersu uygulaması gelmiş ise cihazınız root yetkisi kazanmış demektir.
  • Root check uygulaması ile ( google playden indirebilirsiniz ) cihazınızda root yetkisi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Üst Alt