HTC Desire 616 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC Desire 616 Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu yazımda maxicep forum takipçileri için htc desire 616 root yapma işleminin nasıl olduğunu adım adım anlatacağım. Bu konuda yer alan işlemler sonucunda htc desire 616 cihazınız root yetkisine kavuşacak ve dilediğiniz özelleştirmeyi daha kolay bir şekilde kısıtlama olmadan cihazınızdan yapabileceksiniz. HTC Desire 616 root konusunda yer alan işlemler sonucunda cihazınıza gelebilecek herhangi bir yazılımsal veya donanımsal hasardan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• İşlemlere başlamadan önce htc desire 616 bootloader kilidi açık olmak zorundadır. Eğer bootloader kilidi açık değil ise BURAYA tıklayın ve bootloader kilidini açın.
  • HTC desire 616 root atma işlemine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan dosyalarınızın yedeğini alın ( her ihtimale karşı )
  • Daha sonra tıklayın ve desire 616 root için gerekli olan apk dosyasını telefonunuza indirin ve kurun.
  • Ardından indirmiş olduğunuz htc desire 616 root uygulamasını telefonunuzdan çalıştırın.
  • Karşınıza gelen ekran üzerinde bulunan ROOT butonuna basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • Kısa bir süre sonra root işlemler bitecektir.
  • İşlemler bittikten sonra cihazınızın menüsünü kontrol edin.
  • Eğer menüde supersu uygulaması yüklü ise root atma işlemi sorunsuz bir şekilde bitmiş demektir.
  • Eğer supersu uygulaması yüklenmemiş ise yukarıda yer alan tüm adımları baştan yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

Üst Alt