Yardım HTC Desire 530 S/off yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

tarikbellikli

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire 530 S/off yapmak
Arkadaşlar yurtdışından bir tane HTC desire 530 getirtmiştim, ancak s/on açık konumda duruyor.

Bunu nasıl kapatabilirim , bir yolu varmıdır ?

Teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Alpharev’in sitesinden Download Windows a tıklayın. Revolutionary aracı indirin. Siteyi kapamayın. Yukarıdaki penceredeki gerekli bilgileri boşluklara yazıp, ****** Key’ini almak için devam edin.

İndirdiğiniz aracın zip dosyasını bir klasöre çıkartın. Zip’teki tüm dosyalar aynı klasörde olmalı.

Ayarlar/Uygulamalar/Geliştirme menüsüne girip USB Debugging işretleyin.(HTC sync yüklü ise kaldırın)

Cihazınızı USB kablosuyla bilgisayara takın, sadece sarj modunda takın.

S-OFF aracını indirip çıkardığınız klasöre gidip revolutionary.exe dosyasını çalıştırın. Windows Vista ya da 7 kullanıyorsanız sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

Ekranda bir komut penceresi açılacaktır.En son komut satırında cihazınızın ****** Key’ini göreceksiniz.Bu Key’i 2. adımda açık bıraktığımız aracın web sitesindeki pencerenin son seçeneğine yazıp Generate Key butonuna tıklayın.

Bu pencerenin üstünde çıkan yeşil penceredeki sayı ve rakamalardan oluşan kodu kopyalayıp Komut istemine yapıştırın.(olmuyorsa yazın) Daha sonra Enter tuşuna basıp bekleyin cihazınız S-OFF olacaktır.

Yükleme sırasında size ClockworkMOD Recovery’sinin yüklenmesini isteyip istemediğiniz soracak Yes (Evet) için Y ya da No (Hayır) için N yazıp Enter’a basmanız söylenir. Y yazıp Enter’a basarak devam edin.

Yükleme sırasında cihazınız açılıp kapanabilir. Kesinlikle USB kablosunu çıkarmayınız. İşlemler 5-10 dakika sürebilir. Panikleyip yanlış birşey yapmayın.

İşlemler bittiğinde cihazınız kendi kendine açılacaktır. İlk açılış normalden uzun sürecektir. Bootloader modunda açılırsa Güç butonuna basılı tutarak kapatıp kendiniz açın.

• Beğen
Tepkiler: tarikbellikli

tarikbellikli

Üye
    Konu Sahibi
Hocam teşekkür ederim vrdiğin yanıt dolayısıyla..
Akşam eve geçer geçmez deneyeceğim..

tarikbellikli

Üye
    Konu Sahibi
@Dogus Pertez hocam HTC Desire 530'da malesef olmadı, acaba olduğuna eminmisiniz yoksa ben mi yapamadım ?

Son düzenleme: