Htc 8s Ekran koruyucu ve dış kapak

Sponsorlu Bağlantılar

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
Htc 8s Ekran koruyucu ve dış kapak
merhaba arkadaşlar tekrardan sızlerı sureklı sorularımla boguyorum kusura bakmayın :)

htc 8s kullanıcısıyım telefona cok alıştım sevmeye basladım eksıklıklerı kapanınca daha ıyı olacagına ınanıyorum 4 gb hafıza cok yetersız ve hıc bırşey yukleyemıyoruz :))

sorum şudur: ben hıc dokunmadık tlf kullanmadım ve ekran koruyucu almak ıstıyorum sıtelerde okudum ama dogru sonuc mu bılemıyorum

şeffaf alırsan göruntusu fazla degişmez ama parmak ızı bırakıyor dıyorlar
mat alırsanda ekran cok koyu görunur parmak ızı bırakmaz dıyorlar sımdı napım ben anlamadım sıtelerde var 10 lıraya 3 tane aynı renk matt fılan dıye bunlar dandık olabılır mı ? kalıtelerı nasıl degısıyo bıraz bana bılgısı olanlar bılgı verebılırmı

evarietyw

evarietyw

Üye
Bendede htc 8s siyah var arkasına beyaz kılıf taktım ve mat ekran koruyucu kullanıyorum. görüntüyü biraz bozuyor ancak kullanımı parlakdan daha güzel ve kolay. tercih meselesi

10 liraya 3 tane jelatinden hayır geleceğine inanmıyorum :D

komando04

komando04

Üye
ben 10liraya 4tane alıyorum ve gayet kullanışlı oda teknoloji,arkadaşlar pahalı iyi anlamına gelmez benim aldığımın aynısının bizim burada fiyatı 15 tl

luckysleven

luckysleven

Üye
10 liraya şeffaf koruyucu aldım memnunum en azından ekran çizilmiyor zaten şeffaf bir koruyucudan başka birşey beklenmez ama 20 liraya da alsam 5 liraya da alsam farklı birşey çıkacağını sanmıyorum.

Mat koruyucular ekran renklerini dağıtıyor doğal olarak kaliteyi düşürüyor ama denildiği gibi iz bırakmıyor .

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cok tesekkur edıyorum matt parmak ızı bırakmıyo ama ekranın göruntusunu bırakmıyor dedınız bunu dusunecegım arkadaşın dedıgı benımde ıcımde var parası fazla dıye kalıtesı artıyo sanmıyorum cunku markalar cok garıp :D ve aldıgımız dukkan cadde ortasında kırayı kurtarmak ıcın 1 tane koruyucuyu 10 lıraya satıyo adamlar ınternette 6 lıraya 3 tane satıyo lazer kesımlı demekkı malıyetı 1 lıra :D cok tsk ederım bu sıteye hastayım anasını satım :)) tek bagımlısı oldugum forum bu

Üst Alt