Haber HP'nin Son Kullanıcıya Yönelik WP Telefonu Snapdragon6XX'le Gelebilir

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Bilindiği üzere HP geçtiğimiz aylarda "iş dünyasına yönelik" olarak gelişmiş Continuum özellikleriyle "Elite X3" isimli Windows Phone cihazını duyurmuştu.

Bundan bir süre sonra ise, HP'nin bir yandan "son kullanıcılara yönelik" bir Windows Phone cihazı çıkarmaya hazırlandığı duyumları dolaşmaya başlamıştı.

Şimdi bu cihaza ilişkin birkaç detay daha ortaya çıktı. Ancak maalesef haberler pek de umulduğu kadar parlak değil.

Çeşitli kaynaklardan edinilen bilgilere göre, HP'nin son kullanıcılara yönelik satışa sunacağı bu cihaz, büyük ihtimalle Snapdragon 600 serisi bir işlemci ile gelecek.

Bu elbette çok üst düzey bir cihaz bekleyen son kullanıcılar için kötü haber, ancak cihazın yine de Continuum desteği olacağını belirtelim.
Hatta söz konusu cihazın "lapdock" ve benzeri HP Elite X3 aksesuarları ile uyumlu olabileceğini de ekleyelim.

Yine de bu orta seviye cihazın, özellikle de piyasadaki aynı özelliklere sahip Android cihazlar göz önüne alındığında ve orta seviye WP cihazların meraklı kullanıcıların ilgisini çekecek kadar üst seviye güçte olmadığı düşünüldüğünde, genel piyasada kendine yer bulmasının oldukça zor olduğunu söylemek gerekiyor.

Eğer çıkarılacak olursa, telefonu muhtemelen önümüzdeki şubat ayı içerisinde düzenlenecek Dünya Mobil Kongresinde görebiliriz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Krnl386
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hp Bu Konuda Hep Üste Oynuyor
 

ddnet

Üye
Valla ben snap 4xx'li 640xl'den oldukça memnunum. Türkiye'de satılırsa neden almayayım ?

Send from MTALK on Microsoft Lumia 640 XL
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Snapdragon 6xx serisi denilince; Snapdragon 617 de olabilir Snapdragon 652 de olabilir. Snapdragon 652 olursa, çok iyi bir cihaz çıkar ortaya. Zira Snapdragon 652&653 orta seviye bit yonga seti olarak görünse de kullanıldığı amiral gemi cihazlar da var.
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hp sanırım bu window10m de en önlerde olacak, daha şimdiden cihazları büyük bir merak uyandırıyor.ama gerçekten Güzel cihaz yapıyor en azından elite x3 muhteşem olmuş.

1520 ile mTalk'tan gönderildi
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Aybars1979

Aybars1979

Üye
önemli olan boyu değil. Önemli olan işlevidir. :D
 
  • Beğen
Tepkiler: ddnet

ddnet

Üye
Elite x3 kamerası için kotu ve bir 950xl değil diyenler vardı. O doğru mu ?

Send from MTALK on Microsoft Lumia 640 XL
 
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Elite x3 kamerası için kotu ve bir 950xl değil diyenler vardı. O doğru mu ?

Send from MTALK on Microsoft Lumia 640 XL
Başlarda çok iyi değildi. Ama daha sonra gelen firmware güncellemeleri ile baya iyi duruma gelmiş.
 
  • Beğen
Tepkiler: ddnet

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt