Yardım Hp laptop format Lutfen goren bilen herkes yardimci olsun

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hp laptop format Lutfen goren bilen herkes yardimci olsun
Merhaba arkadaslar cihazin ozellikleri

Bu laptop hp probook6550b bugun babam getirdi isyerinden format at diye ustinde 64 bit windows7 enterprise vardi bende windows 7 32 bit ultimate kurdum ama bilgisayar kitlenmeye donmaya basladi cogu seyi duzgun acmiyo falanne yapmam lazim ne yuklem lazim lutfen yardim edin acill

ozakin70

ozakin70

Üye
64 bit win7 yukle hatta kullanbilirse baban 64bit win8.1 yükle

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Win8 kullanamazda win7 64 bit hangi version kuruyum hangisi en hafif olur

ismail

ismail

Üye
en hafifi home bassic

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu home basicte neler ksitli ultimated e gore yani eksileri neler + laei neler

ismail

ismail

Üye

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu aero nedir cok onemlimi

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:D ulrimate kurdumda iffice 2010 bulamadim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Hocam bu aero nedir cok onemlimi
aero şu alt barın ve pencerelerin şeffaflığı filan. daha çok görsel efektleri... bir de ekran kartını kurmuşmuydun laptopun? ekran kartı driver olmazsa donuyomuş gibi gözükür...

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
aero şu alt barın ve pencerelerin şeffaflığı filan. daha çok görsel efektleri... bir de ekran kartını kurmuşmuydun laptopun? ekran kartı driver olmazsa donuyomuş gibi gözükür...
32 bit ultimate kurdum hocam driverlarida kurdum hepsini de bisey yuklerken surekli izin istiyor nasil engelleyecegim onu birkac ufak sikintim var office yok suanda pc de powerpoint dosyasinda bi oyun vardi top firlatiyon falan onu resim olarak aciyo anlayamadim

bLnmz

bLnmz

Üye
Cihazı 64Bit'ten 32Bit'e düşürmen ile alakalı donma sorunu yaşamaman gerekiyor.
Yonga seti driver'ını yanlış kurmuş olabilirsin. Kendi sitesinden birebir aynı modelin driverını indir ve dene.
32 bit ile donacak olsa, HP öyle bir destek koymazdı.
Driver dosyalarını indirebilirsin.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
İndirdim sitesinden

BRKTNL

BRKTNL

Üye
32 bit ultimate kurdum hocam driverlarida kurdum hepsini de bisey yuklerken surekli izin istiyor nasil engelleyecegim onu birkac ufak sikintim var office yok suanda pc de powerpoint dosyasinda bi oyun vardi top firlatiyon falan onu resim olarak aciyo anlayamadim
İzin olayı için denetim masası-güvenlik ayarlarından UAC düzeyini en sona çek