Hp kartuş

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Hp kartuş
Yazıcılarla ilgili hangi bölüme açsam bilemedim buraya açtım
hp 300 model kartuş almam gerekiyor fakat en az 35 tl den başlıyor bu kadar vermek istemiyorum hani bunların çakması falan varmıdır yada boş kartuş falan varsa nerden alabilirim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yazıcılarla ilgili hangi bölüme açsam bilemedim buraya açtım
hp 300 model kartuş almam gerekiyor fakat en az 35 tl den başlıyor bu kadar vermek istemiyorum hani bunların çakması falan varmıdır yada boş kartuş falan varsa nerden alabilirim
Dolum yaptırabilirsin ancak tavsiye etmem en önemli püf kontası İnkjet cihazlar asla kapanmamalı :oke:

Yinede almak istiyorum dersen internette uygun fiyatlar var :oke:

furkankaya559758

Üye
Dolum yaptırabilirsin ancak tavsiye etmem en önemli püf kontası İnkjet cihazlar asla kapanmamalı :oke:

Yinede almak istiyorum dersen internette uygun fiyatlar var :oke:
Kapanmamalı derken sürekli açık olmalı mı? Sürekli açık olursa mürekkep tükenmez mi?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kapanmamalı derken sürekli açık olmalı mı? Sürekli açık olursa mürekkep tükenmez mi?
Hayır değerli arkadaşım cihaz açık kaldıkça kartuş kafalarıda donma olmaz bu sebeple standby mode durumunda inkjet printer cihazları açık tutulmalı :oke:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
boş kartuş al istediğin kadar doldurt

furkankaya559758

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hayır değerli arkadaşım cihaz açık kaldıkça kartuş kafalarıda donma olmaz bu sebeple standby mode durumunda inkjet printer cihazları açık tutulmalı :oke:
hp f370 var abi bende de bi keresinde yenisini almak zorunda kalmıştım bu sebepten mi şuanda dolabın üzerinde duruyor :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
hp f370 var abi bende de bi keresinde yenisini almak zorunda kalmıştım bu sebepten mi şuanda dolabın üzerinde duruyor :)
İnkjet kartuşlar yapısı itibariyle mikro kanallardan oluşur renkli veya siyah farketmez.Dikkat ederseniz istisnalar hariç geneli baskıyı kağıda üstten yapar bunun sebebi gözenekleri elektrik kontrolü ile yazdırılıyor olamasıdır. :oke:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Gereksiz pahalı gerçekten bu kartuşlar