HP ipaq 614 kullanan var mı??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farukhan

farukhan

Üye
    Konu Sahibi
HP ipaq 614 kullanan var mı??
selam arkadaşlar,
ben geçen hafta hp ipaq 614 cep bilgisayarı aldım, alırken de baya karşılaştırma yaparak aldım. öncelikle cihazı kılavuzuna bakarak ve karıştırarak öğrendim gibi.
ama kullanım sahaları, uygulamaları, kullanabilecegim programlar, daha fazla nasıl verim alabilirim konularında bilgisi olan arkadaşlara ve kullanan arkadaşlara danışmak istedim.
yardımcı olursanız sevinirim..

76107610

76107610

Üye
arkadasım bence çok güzel bi cep bigisayarı.işlemciside gayet ii.gerek seyahat gerekse ofis için çok ideal.bi tane gps prosu at içine tadını çıkar..bazı sitelerde bağırıp cağırıolar yok sesi çıkmıo yok bişey.sesini açmayı bilmiolar ki.ha illaki yüksek çıkıcak die bişi yok ki.madem öle bişey istiyosunuz cep telefonu alın demi.arkadasım bende de var.bence tadını çıkar:oke:

farukhan

farukhan

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım bence çok güzel bi cep bigisayarı.işlemciside gayet ii.gerek seyahat gerekse ofis için çok ideal.bi tane gps prosu at içine tadını çıkar..bazı sitelerde bağırıp cağırıolar yok sesi çıkmıo yok bişey.sesini açmayı bilmiolar ki.ha illaki yüksek çıkıcak die bişi yok ki.madem öle bişey istiyosunuz cep telefonu alın demi.arkadasım bende de var.bence tadını çıkar:oke:

sagol arkadaşım,, ben de bir aydır keyfini çıkartıyorum:) millet bana başka pda'leri gösteriyo, ama dokunmatik tuş takımını(smart touch pad) gösterince milletin agzı açık kalıyo :D
özellikleri de çok güzel, ben de şimdi GPS programları ile ugraşıyorum. igo8 ve tomtom yüklemeye çalışıyorum, onları da halledince deme keyfime. wi-fi,3g cabası

tdemir58

Üye
arkadaşım ben 6 aydır kullanıyorum bi türlü aleti bozamadım yaa wm6 wm6.1 hepsini tek tek yükledim hiç bir sorun yok igo8 bilem çalışıyo şıkır şıkır en fazla 3 metre hata ama igo programından kaynaklanıyor çünki myway2006 hiç hata yok direk kapıdasın valla güsel ciyaz ben memnunum tek sıkıntı çok aksesuarı yok

ebuzen

Üye
arkadaşlar bende HP İPAQ 514 aldım wm 6 yüklü fakat 6.1 yüklemek istiyorum bana en başından anlatabilecek arkadaşlar varmıdır [email protected] eklemek ve arkadaş olupta yardımcı olabileceklere saygı duyarım

h.cakmak

Üye
arkadaşlar bende ipaq614c kullanıcısıyım ve çok memnunum. igo yükledim çok güzel çalışıyor sorun yok. genel olarak memnunum ,windows yüklü olduğu için mobile programlar atılabilir.

ercan_06

Üye
Merhaba arkadaşlar,

HP IPAQ 614c Business Navigator cihazı kullanmaktayım. Cihaz yaklaşıl 9 aydır kullnılmakta olup, günlük konuşmalarım
maximum 15 - 30 dk. ve bazı günlerde ise hiç konuşmamaktayım. Cihaz şarj süresi toplam 20 saat gitmektedir. Cihazda
herhangibir multimedya, müzik vb. şeyler dinlenmemekte olup,cihazda sade Outlook kuruludur. Bu internet vasıtasıyla
iş yeri maillerini okumak için outlook kullanılmaktadır.
Son zamanlarda cihazda bir takım sorunlarla karşılaşmakayım. Bunlar sırasıyla;
1 - Cihaz ara sıra kendini reset ediyor.
2 - Herhangi birini aradığım zaman bağlantı hemen kopyur. Oysaki olduğum yerde şebeke sorunu bulunmamaktadır.
3 - karşı taraftan beni aradıklarından 3-5 dakika konuştuktan sonra yine bağlantı ıkopmaktadır..
4 - Cihaz uyku modunda iken tuşlardan power tuşuna basıp açmak istediğimde ekran açılmamamaktadır. Bu durumda Cihaza
mecburen manuel reset atıyorum.
Bu sorunlar yaklaşık 3 haftadır yaşanmakta olup cihazdan pek fazla performans alamamaktayım.
Cihaz ürezindeki İşletim sitemi ise;
Windows Mobile 6.0 Eng.
Bu konuda yardımlarda ve önerilerde bulunursanız şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Saygılarımla;

-------------------------------
CIHAZ BATARYA BİLGİLERİ
Li-Polymer battery
model number : HSTNH-K14B-CS
hp part no: 452292-002
CT: 6AHBF01BFW14RZ 2008/5/8
------------------------------
cİHAZ BİLGİLERİ:
SERI NUMBER :3CD821003F
P/N : FA922AA#AB8
IMEI: 358617011053237
ASSY:455555-141 SPS:456094-141

Aygıt Kolay Adı: WINDOWSMOBILE60
Aygıt Kimliği: D5CD3EF481979BA1C2D7F47D7BC2CF35
Aygıt Modeli: HP iPAQ Business Navigator 600
Aygıt İşletim Sistemi: Windows CE 5.2.1620
Aygıt İşletim Sistemi Dili: Turkish
Aygıt IMEI'si: 358617011053237
Kullanıcı Aracısı: MSFT-PPC/5.2.402
----------------------

Saygılarımla;

Ercan Maviçiçek
[email protected]

takarof

Üye
Benim kaneatimce pil bozulmuştur. deneme yapabiliyorsan başka bir pil dene büyük olasılıkla düzelecektir.:oke:

cepn97

Üye
Merhaba arkadaşlar,

HP IPAQ 614c Business Navigator cihazı kullanmaktayım. Cihaz yaklaşıl 9 aydır kullnılmakta olup, günlük konuşmalarım
maximum 15 - 30 dk. ve bazı günlerde ise hiç konuşmamaktayım. Cihaz şarj süresi toplam 20 saat gitmektedir. Cihazda
herhangibir multimedya, müzik vb. şeyler dinlenmemekte olup,cihazda sade Outlook kuruludur. Bu internet vasıtasıyla
iş yeri maillerini okumak için outlook kullanılmaktadır.
Son zamanlarda cihazda bir takım sorunlarla karşılaşmakayım. Bunlar sırasıyla;
1 - Cihaz ara sıra kendini reset ediyor.
2 - Herhangi birini aradığım zaman bağlantı hemen kopyur. Oysaki olduğum yerde şebeke sorunu bulunmamaktadır.
3 - karşı taraftan beni aradıklarından 3-5 dakika konuştuktan sonra yine bağlantı ıkopmaktadır..
4 - Cihaz uyku modunda iken tuşlardan power tuşuna basıp açmak istediğimde ekran açılmamamaktadır. Bu durumda Cihaza
mecburen manuel reset atıyorum.
Bu sorunlar yaklaşık 3 haftadır yaşanmakta olup cihazdan pek fazla performans alamamaktayım.
Cihaz ürezindeki İşletim sitemi ise;
Windows Mobile 6.0 Eng.
Bu konuda yardımlarda ve önerilerde bulunursanız şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Saygılarımla;

-------------------------------
CIHAZ BATARYA BİLGİLERİ
Li-Polymer battery
model number : HSTNH-K14B-CS
hp part no: 452292-002
CT: 6AHBF01BFW14RZ 2008/5/8
cİHAZ BİLGİLERİ:
SERI NUMBER :3CD821003F
P/N : FA922AA#AB8
IMEI: 358617011053237
ASSY:455555-141 SPS:456094-141

Aygıt Kolay Adı: WINDOWSMOBILE60
Aygıt Kimliği: D5CD3EF481979BA1C2D7F47D7BC2CF35
Aygıt Modeli: HP iPAQ Business Navigator 600
Aygıt İşletim Sistemi: Windows CE 5.2.1620
Aygıt İşletim Sistemi Dili: Turkish
Aygıt IMEI'si: 358617011053237
Kullanıcı Aracısı: MSFT-PPC/5.2.402
----------------------

Saygılarımla;

Ercan Maviçiçek
[email protected]

cihazın garantisi varsa, direk teknik servise gönder, evinden gelir alırlar, cebinden 1 kuruş çıkmaz tamir için :) HP garantisi bambaşka

fadilgenc

Üye
ben yaklaşık bir yıldır ipaq 514 kullanıyorum. ondada ses sorunu vardı. telefonun sesi yükselmiyor ama ben bilgisayarda kullandığım mp3gaim diye bir programla mp3 lerin sesini yükseltip cihaza atıyordum. tlf bangır bangır bağırıyordu..

bu arada ipaq 614 almayı düşünüyorum ama forumlarda genellikle şarz süresi sıkıntısı olduğunu söylüyorlar. kararsız kaldım. samsung i8000 omniaII arasında kaldım. samsung kullanan var mı daha önce. hangisi daha iyi sizce.?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
valla samsunglar şarj yönünden daha kötü..hp ler bence daha uzun süre dayanıyor..

eskiyayim

Üye
1 buçuk yıldır kullanıyorum, her sürüm rom denedim wm6.1 6.5, bir pda için oldukça hatasız bir makine. 614c için her sürüm rom ve igo sürümleri, mevcut tüm haritaları, çeşitli pro.lar, sbp 3.5 arayüz mevcut, ki piyasadaki en kullanışlı arayüz bence. htclerdeki manilla arayüzden kesinlikle daha kararlı ve kullanışlı %100 özelleştirilebilir.

cihazı (614c) satmayı düşünüyorum, bana dubaiden hediye htc hd II geldi.
ilgilenenler mail atabilir, [email protected]

pceditör62

Üye
benim eskisiydi

cepn97

Üye
hp ipaq 514 kullanıyordum, ses problemini aşmak için core player adlı yazılımı yükleyin,müzik dinlerken felan ses çok fazla artar, sesi çok temiz ve berrak veriyor telefon, nokia n97de o kaliteli yakalayamadım kulaklıksız. hp ipaq 614 ise bambaşka bir cihaz olduğu kesin, üretilmiyor şu an.

caglarrrrr

Üye
tdemir58 kardeşim msn im [email protected] zahmet olmazsa lütfen eklermsn hp ipaq 614c cihazına sahibim bircok sorum olacak iyi bayramlar :)

eser388

Üye
cihazında sorun oldugunu sanmıyom reset olayını ayarlar*kısılsel ayarlar dugmeler (kılıt veya lock yazar) ordakı kutucugu kaldır sorun kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt