hotmail hesabı


aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık 15 yıldır kullandığım Hotmail hesabına girmek istediğimde ''Microsoft hesabınızda sıra dışı etkinlik algıladık veya kimlik bilgilerinizin risk altında olabileceğini düşünüyoruz.Güvenliğinizi korumak ve hesabınıza yalnızca sizin erişebildiğinizden emin olmak için kimliğinizi doğrulamanızı ve parolanızı değiştirmenizi isteyeceğiz.'' şeklinde uyarı geliyor.ileri dediğimde resmi gov.tr li hesabım eklenmişti şimdi emekli olduğum için o hesap iptal edildi.telefon numarası çıkmıyor kod yok şifre ile ileri dedğimde form çıkıyor doldurdum rada yeni gmail hesabımı ekledim.soruya geldiğimde cevabını unutmuşum hotmai hesabımı tekrar nasıl aktif hale getirebilirim. tüm banka ve özel hesaplarda hotmail hesabım kayıtlı mail atabileceğim bir yer varmı sabahtan beri çözemiyorum yardımlarınızı bekliyorum tşk.
 
Genc007

Genc007

Üye
Güvenlik bilgileriniz (alternatif telefon numaranız veya e-posta adresiniz) yoksa veya bu bilgilere erişemiyorsanız, oturum açma aşamasında bir kod girmeniz istendiğinde Kod almadım seçeneğine veya parolanızı sıfırlarken Bende bunlardan hiçbiri yok seçeneğine tıklayıp yönergeleri uygulayın.

Kaynak:
 
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve MAERKEK


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt