Hotmail deki messenger oturum açma secenegini nasıl iptal edebilirim ??


Brave_ChiLD

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba

Arkadaslar www.hotmail.com dan kendi mail adresimize girdigimiz de sag üst tarafta messenger oturum açma seçenegi var . Bu secenegi iptal etmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz
 
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Eğer yanlış anlamadıysam sayfaya müdahaleden bahsediyorsunuz...Bu mümkün değil...
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt