Hoşçakal Symbian...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Hoşçakal Symbian...
Arkadaşlar seneye ben de Symbian'a veda etmeyi düşünüyorum. Ama bu tam bir veda olmayacak eğer Symbian farklı bir markayla devam etme kararı alırsa tekrar buraya döneceğim. Ama bu da çok düşük bir ihtimal. Aslında bu vedam Symbian'a değil bu vedam o lanet olası elopa çok yanlış yaptın çook. Benim gibi kaç tane sadık kullanıcını kaybettin. Tekrar görüşmek üzere SYMBİAN <3

asigsasi

asigsasi

Üye
adamın dibisin:oke:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Symbiana hepimiz zamanla mecburen veda edeceğiz,demekki symbian la anca bukadar olabiliyor.bundan sonra wp ile yola devam etme niyetindeyim şahsen,ama hemen değil tabii,imkanım müsait olduğu an wp deyim

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
Symbiandayım, WP'ye geçicem.
Birgün herkes WP kullanacak, işte o zaman görüşürüz kardeşim :)

asigsasi

asigsasi

Üye
adamlar wp8 telefona radyo koymayı unutmuşlar:D :D

hmzgl

hmzgl

Üye
adamlar wp8 telefona radyo koymayı unutmuşlar:D :D
Bilmiyorsun herhalde yeni trend amiral gemilere onu layık görmüyorlar. Çağ internet üzerinden tv ve radyo zamanı. Anlıcağın o cıhazları alıyorsan sınırsız cepten internet alman şart yoksa hiçbir lüksü olmaz.

hmzgl

hmzgl

Üye
Bilmiyorsun herhalde yeni trend amiral gemilere onu layık görmüyorlar. Çağ internet üzerinden tv ve radyo zamanı. Anlıcağın o cıhazları alıyorsan sınırsız cepten internet alman şart yoksa hiçbir lüksü olmaz.
Nokia 808i bu yönüyle çok seviyorum tam performans olmasada telefon donanımlarında içinde hemen hemen hiç eksiği olmayan bir model.

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
Nokia 808i bu yönüyle çok seviyorum tam performans olmasada telefon donanımlarında içinde hemen hemen hiç eksiği olmayan bir model.

Fancılar yüzünden bu telefon da malesef kulak ardı edilmeye zorlanıyor. 41 mp kameraya inanmayan arkadaşlarım var, gerekçeleri ise şu:
41 MP imkansız, eğer 41 mp ise gözden daha iyi göstermesi lazım bu da imkansız.
Şu sözde tek bir mantık bulun??

ismail010

Üye
Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
:DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt