Honor 7 Android 7 olur mu?


yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Honor 7 Türk Telekom ile ülkemize geldi. Aldığımda Android 5 ti ertesi gün güncelleme geldi. Android 6 oldu. Fakat uzun süredir güncelle konusunda hayırsız çıktılar. Honor 7 için nougat mümkün mü? Deneyen var mı?
 
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Bildigim kadar nougat almayabilir sonuçta operatörlerle iş yapan firmalar bazende yanıltıcı çıkabiliyorlar
 
yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Rom yükleyebilirsinde farklı model olmayabilir diye biliyorum bi araştır derim
 
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Farklı model romu yüklenmez de eğer XDA da falan varsa telefon modeli için yapılmış 7.0 yüklenebilir büyük ihtimal
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt