hocam resmen bugda kaldım yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
hocam resmen bugda kaldım yardım edin
şimdi hocam bizim köyde evin etrafına bir kedi musallat oldu bizim bahçede de güvercin, tavuk, civciv var birde tavuklaın bazıları küçük. şimdi bu gün bahçede iş görürken güvercinleri çıkarmıştık dolaşsınlar diye birden uçmaya başladılar meğerse kedi bunlara dalmış neyseki bişey olmadı kediyi kovaladık aradan 10 dk geçti biz balkonda çay içiyoruz birden bir cıvılama duyduk baktık ki aynı kedi beyaz bir tavşanı kovalıyor hemen dışarı çıktık ama biz gidene kadar iş işten geçmişti annem balkondan görmüş almış ağzına tavşanı götürmüş koşa koşa tavşan dediğim de taş çatlasın 1 aylık. Neyse oturduk konuşuyoruz meğerse tavşan yan komşunun çocuğununmuş tavşanı daha dün eniştesi hediye almış. Gelelim asıl soruna hepimiz oturduk konuşuyoruz ben dedim ki o kedi zaten buraya musallat olmuş görürsem vururum onu (havalı tüfek ile) annem dedi ki hayır sakın işin rast gitmez o hayvanın fıtratı da öyle. Ben de dedim ki anne bizim bahçede civcivi ağzına almış yakalarsam kediyi ne yapayım bırakayım gitsin mi o da dedi ki bıraktırmaya çalışırsın öldürme sakın dedi. Ben de şöyle bir benztme yaptım
Koyun sürüsü olan bir adam koyunları güdüyor diyelim sürüye kurt dalıyor bir koyunu kapıyor koyun henüz ölmemiş bu kurtu öldürmeyip bırakalım da gitsin mi yani. dedim annem tam bir cevap vermedi konuyu kapattık gitti. Yani ben elimden gelen tüm önlemleri aldım kediyi böyle bir şekilde görürsem öldürebilir miyim? Caizz midir ? Kediye zaten acayip kinlendim her an tekrar saldırabilir acil cevap gerek şimdiden teşekkür ederim

H0lligan

Üye
köpek alın sonucda kedinin fitrati civ civ se kopeğen fitrati da kedi olur :naughty:

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yaşama hakkını almamanı tavsiye ederim. Misal verdiğin kurt ile kedinin bir benzerliği veya aynılığı mevcut değil o yüzden yanlış bir sonucu varmaktasın. Kediyi uzaklaştırcı şeyler için çözüme bakın. Yaşadığın yerde büyük kimseler vardır onların tavsiyeleri olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve bozkirdangelen

H0lligan

Üye
Köpek alınacak zaten ama daha var :ehe şimdilik ne yapabilirim?
çiv çiv leri cikartma bikac gun gider o sonucda ac haliyle çiv çiv beklemez orda velhasil geldigi gibi gider çiv çiv bulamazsa

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
Yaşama hakkını almamanı tavsiye ederim. Misal verdiğin kurt ile kedinin bir benzerliği veya aynılığı mevcut değil o yüzden yanlış bir sonucu varmaktasın. Kediyi uzaklaştırcı şeyler için çözüme bakın. Yaşadığın yerde büyük kimseler vardır onların tavsiyeleri olacaktır.
Hacam civcivi almış açzına götürüyor durup bakayım mı yani öldüreyim deimiyorum da... Kuyruğun ucundan alırık accık
çiv çiv leri cikartma bikac gun gider o sonucda ac haliyle çiv çiv beklemez orda velhasil geldigi gibi gider çiv çiv bulamazsa
Civcivler kümesteler ancak çıkarmayınca fenalaşıyorlar bir garip civciv :D

H0lligan

Üye
Hacam civcivi almış açzına götürüyor durup bakayım mı yani öldüreyim deimiyorum da... Kuyruğun ucundan alırık accık

Civcivler kümesteler ancak çıkarmayınca fenalaşıyorlar bir garip civciv :D
evde gazete ser gezdir bi sure

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
:aha: öyle birşey yapam mümkün değil :D
@OttomaN TigeR

H0lligan

Üye
neyse ozaman kolay gelsin benden bukadar :kro2: dedigimi dusun yinede

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Marco Laren

Marco Laren

Üye
:hmmm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Malum, hayvanlar dünyamızın ekolojik dengesini sağlayan en önemli varlıklardır. O bunu, Annenin de söylemiş olduğu gibi fıtratından dolayı yapmıştır. Onun bu tutumu, sana onu cezalandırma hakkı vermiyor maalesef. :no:

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve H0lligan
Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
Malum, hayvanlar dünyamızın ekolojik dengesini sağlayan en önemli varlıklardır. O bunu, Annenin de söylemiş olduğu gibi fıtratından dolayı yapmıştır. Onun bu tutumu, sana onu cezalandırma hakkı vermiyor maalesef. :no:
Peki hocam dediğim gibi ağzında civcivle yakalarsam gitmesine izin mi vereyim?

Üst Alt