Hız Limitlerini Zorlayan Modem: Air 5453

• 16 Mart 2013
  • 1901 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AirTies, yeni modemi Air 5453 ile kablosuz ağ hızını üstlere taşıyor. 300Mbps 11N teknolojisini taşıyan ürün ile ağ hızı eski teknolojilere kıyasla 6 kat artarken, USB Tak & Paylaş özelliğiyle modem, içerik paylaşım noktasına dönüşüyor.

AirTies yeni kablosuz modemi Air 5453 ile USB diskinizde bulanan dosyalarınızı modem üzerinden paylaşmanıza ve istediklerinize bir kablosuz cihazdan erişilebilmenizi sağlıyor.

300Mbps 11n teknolojisini taşıyan Air 5453, modemini yenilemek isteyen kullanıcılar için yüksek hız ve performans sunuyor. Böylece internetten video izlerken, resimlerinizi internete yüklerken veya bir dosyayı bilgisayarınıza indirirken ekran karşısında dakikaları saymanıza gerek kalmıyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Air 5453, USB Tak&Paylaş özelliği ile USB diskte bulunan tüm içeriklere PC’den, notebook’tan veya cep telefonundan ulaşma imkanı sunuyor. Böylece PC’de izlemeye başladığınız bir filme, cep telefonunuzdan veya tabletinizden devam edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, içeriklerinizin yer aldığı USB diskinizi Air 5453’ün USB girişine bağlamak…
    Air 5453, USB Tak&Paylaş özelliği sayesinde yazıcıya bağlı olmayan bilgisayardan çıktı almak da sorun olmaktan çıkıyor. Air 5453’e bağlanan herhangi bir USB yazıcı, kolay bir kurulumun ardından ortamdaki tüm bilgisayarlar tarafından erişilebilir hale geliyor ve herhangi bir bilgisayardan kablosuz olarak çıktı alınabiliyor.

Yazan: Mad EagLe
    Emrgncy bunu beğendi.
  2. internet hızının 8mbit 16mbit lerde süründüğü bir ülkede %25 indirimle bile gidip 160 TL verilmez bu alete.
    herkeste iyi kötü adsl modem vardır. 70-80 liraya tp-link 300mbit router alınır her türlü iş görülür.
    bende alıcam şu ara arayışlardayım :D

3. en kötüleride bizim yurtta heralde kapıyı kapatınca ya da kapının önünde durunca çekmiyor :d:

L-LumieRe bunu beğendi.
  4. Yeditepe de 100 mbps :zzz:

5. 0.5 mbps gördüm 745 kilobyte'ı 15 dakikada indirdiğim günler oldu benim :ağlarım: :D

L-LumieRe bunu beğendi.
  6. güçlübir usb adaptör alıp yurdun çevresindeki ağlara bağlansana. mesela alfa awus serisi iyidir :oke:

7. özele gel özele :ehe

8. bide alıntı yapmış ben sil diyorum :kop: reklam ettin :aha:

Mad EagLe bunu beğendi.
  9. uykusuzum Hasan tamam ifşa etme mesajlarımla da oynama bende oynarım bak :ehe

L-LumieRe bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 06:33