Hİtler Ve Stalİn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Hİtler Ve Stalİn
HİTLER VE STALİN
Hitler ve Stalin küçük bir lokantada gizlice buluşmuşlar.Servis yapan garson onları tanımış ve sormuş: “bu kez ne planlıyorsunuz bakalım?”

Soruyu Hitler cevaplamış:

“üçüncü dünya savaşı çıkarmayı düşünüyoruz.

Garson bir soru daha sormuş:

“peki bu kez kimleri öldüreceksiniz”

yine Hitler cevaplamış;

“tam elli milyon Müslüman’ı ve bir tanede bisiklet tamircisi öldüreceğiz”

Cevabı duyan garson,hayli şaşırmış;

“iyide bisiklet tamircisini niye öldüreceksiniz?”

Garsonun şaşkınlığı ve tepkisi üzerine Hitler,keyifli bir şekilde Stalin’e dönmüş;

“Gördün mü,sana elli milyon Müslüman’ı kimsenin takmayacağını söylemiştim

midnight

midnight

Üye
Hakikaten de ironik..gerçekten dünyada binlerce müslüman ölüyor ve kimse umursamıyor,haberlerde bile magazin kadar değeri yok.. 8)

rapci_cariye

Üye
Originally posted by midnight@Sep 6 2005, 02:45 AM
Hakikaten de ironik..gerçekten dünyada binlerce müslüman ölüyor ve kimse umursamıyor,haberlerde bile magazin kadar değeri yok.. 8)
[post=156001]Quoted post[/post]​

başkalarının gözünde müslanmanların değeri anlaşılmasa da ne kadtar zulum yapsalar da ben inanıorum kı 1 gün anlıyacaklardır...! ayrıja fıkran fıkralıktan çıkmıış 1 acı gerçek halıne glemiş amma yine de güldürken düşündürüyooo! SAOL... :rolleyes:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by rapci_cariye+Sep 6 2005, 10:06 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(rapci_cariye &#064; Sep 6 2005, 10:06 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-midnight@Sep 6 2005, 02:45 AM
[post=156001]Quoted post[/post]​

başkalarının gözünde müslanmanların değeri anlaşılmasa da ne kadtar zulum yapsalar da ben inanıorum kı 1 gün anlıyacaklardır...&#33; ayrıja fıkran fıkralıktan çıkmıış 1 acı gerçek halıne glemiş amma yine de güldürken düşündürüyooo&#33; SAOL... :rolleyes:
[post=156105]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:) katılıorm...

vormound

Üye
bence tamamen hakarete girmiş yazmayabılırdın... :eksi:

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Bu konuyu silsek daha ii bence???????????

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Bence de hiç yararali bir fıkra degil KINIYORUM hic olmamis

NiGhT WarRioR

NiGhT WarRioR

Üye
bu konu hakarete girmiş silsek daha iiiii.........

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Bunu değiştirmişler, orası 50 milyon insandı ben okuduğumda...

slayer

Üye
varya sizi anlamıyorum_&#33;&#33;&#33; Orada "insan" yazsaydı gülecektiniz... Müslüman yazıyor diye tipik yorumlarda bulunuyorsunuz...
(hortlanmadan sonraki yorumlar için konusuyorum&#33;)

Fatihyet

Fatihyet

Üye
<div class='quotetop'>(sercancsn &#064; Mar 10 2006, 08&#58;46 PM) [post=294683]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu konu hakarete girmiş silsek daha iiiii.........
[/b][/quote]

hakaret değil malesef gerçekler bunlar

müslümanların ölmesi kimsenin umrunda değilki

SANCAR

SANCAR

Üye
hortlamis mi bu konu ne

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
<div class='quotetop'>(vormound &#064; Sep 6 2005, 03&#58;03 PM) [post=156453]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bence tamamen hakarete girmiş yazmayabılırdın...
[/b][/quote]
ewet haklısın

crows

crows

Üye
silmek deil ama bunu mizah eglence bölümüne konmaması gerekli idi bence en azından böyle fıkralar döndügünü herkes alenen bildirilirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt