''Hırsız Burak, Bülent gol gol''

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
''Hırsız Burak, Bülent gol gol''

Favori çıktığı derbide Beşiktaş'a karşı zorlanan Galatasaray'ın 1 puanı 85. dakikada kazandığı penaltıyla kazanması, pozisyonun içindeki Burak Yılmaz'ı tartışılan adam haline getirdi. Siyah beyazlı taraftarlar Burak Yılmaz'a sert şekilde yüklendi..

Beşiktaş - Galatasaray derbisi 3-3 bitti ancak 85. dakikada sarı kırmızılı ekibin beraberliği sağladığı penaltı atışı, çok konuşulmaya aday oldu.

Bitime 5 dakika kala ceza alanına atılan yüksek pasta içeri hareketlenen Burak Yılmaz, ceza alanı çizgisinin hemen içinde Escude'yle birlikte koşusu sırasında yerde kaldı ve hakem Bülent Yıldırım yardımcısının da uyarısıyla penaltı noktasını gösterdi. Beşiktaşlı futbolcuların uzun süre itiraz ettiği pozisyon sonrasında karar değişmedi ve Selçuk İnan'la maçın skorunu belirleyen gol geldi.

Bu golün ardından Beşiktaş taraftarı daha önce siyah beyazlı takımı tuttuğunu resmen açıklayan Burak Yılmaz'ı hedef aldı. Burak'ın 87. dakikada ceza alanında bir kez daha düşmesini "bu pozisyon penaltı" diyerek tiye alan siyah beyazlı taraftarlar, maç sonunda ise milli golcüye sert şekilde yüklendi.

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte "Hırsız Burak" diye bağıran siyah beyazlı taraftarlar, 3 puanın kendilerinden çalındığını öne sürdü. Beşiktaş taraftarı mücadelelerinden memnun oldukları takımlarını da tribüne davet edip uzun süre alkışladı.

Siyah-beyazlı taraftarlar penaltı pozisyonun ardından hakem Bülent Yıldırım'a da tepkilerini dile getirdiler. ''Bülent gol gol'' diye tezahüratlar yapan taraftarlar, Beşiktaşlı futbolcuları ise maç sonu tribünlere çağırıp destek verdi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu kadar olmaz gerçekten...

Symbianize

Symbianize

Üye
Bulen kafasini yastiga koydugunda vicdani rahat ediyosa onla ayni ulkede yasamaktan utaniyorum

El-CD

El-CD

Üye
Bulen kafasini yastiga koydugunda vicdani rahat ediyosa onla ayni ulkede yasamaktan utaniyorum

bülent'in galatasaray'da gelecek sezonki numarası ve adı hazırmış gelen biliglere göre (!) (Y) :alkis

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Burağa ne demeli aslında Beşiktaşlıymış Rıdvan Dilmenin dediği gibi burak'a futbolcu demekten utanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
El-CD

El-CD

Üye
Burağa ne demeli aslında Beşiktaşlıymış Rıdvan Dilmenin dediği gibi burak'a futbolcu demekten utanıyorum.

1 puan için kişiliğini değiştirmesi ya da ortaya koyması .. yazık..

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Adam Fb, Bjk, Ts da ve diğer takımlarda öğrendiği davranışları GALATASARAYda sergiledi. yani sorun GALATASARAYlı olması değil... sorun kişiliğinin bozuk olması :) Bir GALATASARAYlı oalrak bende söylüyorum penaltı değildi hatta selçuk penaltıyı kullandığında gole sevinmedi bile. haksızlıkla kaznılan bir penaltıydı :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Adam Fb, Bjk, Ts da ve diğer takımlarda öğrendiği davranışları GALATASARAYda sergiledi. yani sorun GALATASARAYlı olması değil... sorun kişiliğinin bozuk olması :) Bir GALATASARAYlı oalrak bende söylüyorum penaltı değildi hatta selçuk penaltıyı kullandığında gole sevinmedi bile. haksızlıkla kaznılan bir penaltıydı :)

keşke her gs'li senin gibi olsa şimdi bi de kendi sahanızda yenemediniz falan diyorlar ya :)

• Beğen
Tepkiler: ultraslan_66
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

%100 haklısın kardes böyle üç kağıtcı futbolcu görmedim karaktersiz herif...

jackalmami

jackalmami

Üye
sanki sadece gs lehine kararlar verdi :ah

• Beğen
Tepkiler: India
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Burak bunu geçen sene trabzonspor da da çok yapmadı mi?

Hatta lakabı emek hırsızı burak olarak lanse edilmedi mi?

Gerçekten yazık ...

akro72

Üye
Hangi takım oyucusu olursa olsun gelecek haftalarda bu şekilde davranan futbolculara da emek hırsızı denilmezse esas emek hırsızı at gözlüğü takan taraftarlar olur.

ssercan

Üye
Hangi takım oyucusu olursa olsun gelecek haftalarda bu şekilde davranan futbolculara da emek hırsızı denilmezse esas emek hırsızı at gözlüğü takan taraftarlar olur.
Noktayı koymuş arkadas.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt