hile

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KinG_MoRTaL

Üye
    Konu Sahibi
hile
Merhaba arkadaslar point blank oynayan bi kuzenim var hile bul diye diye kafamin etini yedi resmen :ehe buduklarimda calismadi. Yardim ederseniz sevinirim

PremiumLife

PremiumLife

Üye
hocam hile yerine bence kendi cabaliyarak yapmali hileyle yaparsa diger oyniyanlara haksizlik olucaktir ben boyle dusunuyorum

KinG_MoRTaL

Üye
    Konu Sahibi
hocam hile yerine bence kendi cabaliyarak yapmali hileyle yaparsa diger oyniyanlara haksizlik olucaktir ben boyle dusunuyorum

Evet haklisin ama oyuna baktimda nerdeyse herkes hileyle oynuyor resmen.. Birisi c4 atiyor hem kendi hemde karsi takimdaki herkes oluyo boyle seymi olur yav

- - - Eklendi - - -

Evet haklisin ama oyuna baktimda nerdeyse herkes hileyle oynuyor resmen.. Birisi c4 atiyor hem kendi hemde karsi takimdaki herkes oluyo boyle seymi olur yav

ecel54

ecel54

Üye
bende point blank oynuyorum qma hile kullanmadığim halde hile diyorlar :D. Bende fraps çekip ticket atıyorum diyorum hiçbirşey olmuyor. Senin dediğin türde bir hile hiç görmedim. En iyisi hilesiz oynamak, hem oyundan zevk alirsın.

PremiumLife

PremiumLife

Üye

- - - Eklendi - - -

hocam video yya al arkadaslarinada soyle alsinlar zaten bu hile yapanlar charlari silincegi icin bidaha hile yapmazlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...