Hide.me VPN - Oldukça Hızlı VPN uygulaması - İOS version


cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
sizlere etab5 için bulduğum oldukça hızlı bir vpn uygulamasını tanıtmak istiyorum (ios versiyonunu da buraya eklemek istedim) ismi Hide.me vpn uygulamayı açıyorsunuz ve ücretsiz denemeyi başlat butonuna tıklayıp bağlanıyorsunuz,sonrasında işlemlerinizi oldukça hızlı şekilde ve engelsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz:) (ücretsiz denemenin istenildiği sürece yenilenebileceği bilgisi var)
(ekran görüntüsü Apple Store'dan)
ekran görüntüsü

Apple Store>>
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt