Heyamo-Laz Halk Şarkısı Şarkı Sözü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
He he heyamo / He he heyamoDadis uğun noderi / Teyzenin imecesi varDopxaşkat do vigzalat / Kazalım da gidelimMani mani dalepe / Çabuk çabuk kız kardeşlerSo bzirat ham ndğalepe / Nerde buluruz bu günleriZeni çkunis noderi / Düzümüzde imece
Tutaste iven seri / Ay ışığı olur geceVibirt xaçkeri / Şarkı söylüyoruz, kaza kazaHem seri hem ndğaleri / Hem gündüz hem de geceAndğa kai taroni / Bugün güzeldir havaDadi soren termoni / Teyze Termoni neredeOra mokilu ordo / Zaman çabuk geçtiOpikomat komoği do / Yiyelim getir de​


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt