Herkesin dikkatine,, yardım isteği ve uyarı!!Nokianın en yeni tuzağı!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pesimist_6

Üye
    Konu Sahibi
Herkesin dikkatine,, yardım isteği ve uyarı!!Nokianın en yeni tuzağı!!
Arkadaşlar herşey telefonu bilgisayara bağlayınca bilgisayardaki son sürüm olan ovinin telefonunuzdaki ovi uygulaması çok eski, yeni sürüm yüklensin mi sorusuna evet dememle başladı... Telefondaki ovi uygulaması yenilendi ama yenilenmez olaydı..Önce n-gage 2.0 oyunlarım çalışmamaya başladı,, çıkan hata kodlarını çok araştırdım ama bi sonuca varamadım, sonunda anladımki sistem dosyaları erişime kapanmadığı için n-gage hata veriyomuş..Rompatcher dan kapatıyım dedim, caps e dair hiçbir seçenek kalmamış programda.. Patchleri disable yaptım yine olmadı.. son sürüm olan hello dan unhack yaptım yine sistem dosyaları açık, telefondaki çalışan secman uygulamam çalışmamaya başladı.. Açılış ekranında ok'a basınca secman uygulamasından atıyor hemen(hiç olmazdı)..s60v3 için olan türlü caps on-off uygulamaları indirdim hiçbiri çalışmadı..Telefondaki yenilenen de dahil bütün ovi uygulamalarını sildim nafile...Kısacası sistem dosyaları hiçbir türlü kapatılmıyor artık..Bu yüzden n-gage oyunları açılımıyor ve bu olaya yabancı forumlar dahil hiçbir çözüm yok..Hayır arkadaş telefona yeni frimware çekmedik ki yeni bir hack önlemi olsun diyelim..Format atmak da acayip gözümde büyüyor çünkü bütün ayarlarım, ovi haritalarım, nokianın sesli türkçe dil desteği eklentim, orjinal sözlüğün dosyaları,uygulamaların yeniden yüklenmesi,, garmine ayar çekmek,, rehber cart curt derken bi telefon formatı bilgisayar formatından uzun sürüyor ve gözümde büyüyüor.. ki hard format atsam da bu olayın geçeceği belli değil! Bu son sistem tuzağa bi çözüm bilen warsa Allah rızası için yardım etsin.. Çözümü bilmeyenler de bu yazıyı okuyup aynı tuzağa düşmesin.. Telefondaki ovi yi sakın güncellemeyin.. Nokia nın sanırım N-gage için yeni tuzağı...

• Beğen
Tepkiler: s_taskin1986, roethlisberger ve johnny_bravo

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
uyarin icin tesekkurler

pesimist_6

Üye
    Konu Sahibi
Hala bir bilen yok mu arkadaşlar durum çok vahim ve can sıkıcı :(

kadikoy

kadikoy

Üye
uyarina tesekkurler.
yeni sürüm yüklensin mi - sorusu bana PC de benzer problem yarattigindan beri
herzaman hayir derim.

alperbute

Üye
geçmiş olsun arkadaşım aynı şey benimde başımda maalesef :( uyarını okudum ama nafile çoktan kazığı yedik bir kere:off:

O6UZH4N

Üye
hard format at ama oyunlar silinir

fatih_347

Kapalı Hesap
kardeş benim telefon c5.bendede secmandan atıyor heralde bundan sonrada hack işlemi olmaz...:ağlarım:

rapman

rapman

Üye
Nokia artık tamamen N-Gage'i bitirdiği için ( sitesini bile kapattı ) böyle bir şeyi yapması kötü de olsa doğal. Yakında nasıl düzeltileceğine dair birtakım önerilerin doğacağını umuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt