Öneri Here Maps a Geri Bildirim

Sponsorlu Bağlantılar

yasirtaha

yasirtaha

Üye
    Konu Sahibi
Here Maps a Geri Bildirim
Arkadaşlar Sivas sisten gözükmüyor.Ben geri bildirim yaptım ama dikkate alan olmadı.
Buda harita görüntüsü

Ercument33

Üye
Arkadaşım boş ver mağazaya gir Google map var onu indir. Hem güncel harita hemde çok daha net

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence boş vermeyelim, destek olalım. Bizlerde geri bildirim yapalım. Yapalım arkadaşlar. Sivas'ta bizim, Diyarbakırda bizim, İstanbulda bizim, Karsta. 1 dk mızı almıyor arkadaşlar ben gönderdim bile.

• Beğen
Tepkiler: YasirTaHazal
yasirtaha

yasirtaha

Üye
    Konu Sahibi
Bence boş vermeyelim, destek olalım. Bizlerde geri bildirim yapalım. Yapalım arkadaşlar. Sivas'ta bizim, Diyarbakırda bizim, İstanbulda bizim, Karsta. 1 dk mızı almıyor arkadaşlar ben gönderdim bile.
çok teşekkür ederim kardeşim kendi uygulamam var iken sevmiyorum başka uygulama kullanmayı

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
YkPkY

YkPkY

Üye
Sivaaasın,yollarına,
Çıkaaayım dağlarına,
Geri bildiriiim gitmez zoruma heyyy
;)
Hemen toprağım,
Bende iliç,Erzincanlıyım.

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

• Beğen
Tepkiler: YasirTaHazal ve Murat Alper
yasirtaha

yasirtaha

Üye
    Konu Sahibi
Sivaaasın,yollarına,
Çıkaaayım dağlarına,
Geri bildiriiim gitmez zoruma heyyy
;)
Hemen toprağım,
Bende iliç,Erzincanlıyım.

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...
Teşekkür ederim sağol Yakup Usta:ehekomşu komşunun geri bildirimine muhtaçtır

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve YkPkY

technocu1

Üye
Arkadaşlar bende geri bildirim yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Nereden geri bildirim yapılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hocam yörenin özelliği kötü zamanda yakalanmış :) geri bildirimi yapıyorum :)

HalfEvil333

Üye
Sivasın haricinde öyle çok yer var ara sıra denk geliyorum , uydu resimleri çekerken buluta denk gelmiş :)

@Safak

@Safak

Üye
Arkadaşım boş ver mağazaya gir Google map var onu indir. Hem güncel harita hemde çok daha net

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
siz destek vermesseniz nokiada destek vermez her ne kadar google ve urunlerini kullanirsaniz o kadar android kazanir siz ne kadar bing ve urunleri kullanirsaniz bi o kadar wp kazanir

Üst Alt