Her yaşta öğrenilecek birşey Mutlaka vardır...

• 14 Mart 2013
  • 622 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yaş 5: Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının, beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.

Yaş 7: Meşrubat içerken gülersem, içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim.

Yaş 12: Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun, bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.

Yaş 13: Annemle babamın elele tutuşmalarının, beni daima mutlu ettiğini öğrendim.

Yaş 15: Bazen hayvanların, kalbimi insanlardan daha fazla ısıttığını öğrendim.

Yaş 18: İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

Yaş 24: Aşkın kalbimi kırabileceğini, ama buna değer olduğunu öğrendim.

Yaş 33: Bir arkadaşı kaybetmenin en kestirme yolunun, ona ödünç para vermek olduğunu öğrendim.

Yaş 36: Önemli olanın başkalarının benim için ne düşündükleri değil, benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.

Yaş 38: Eşimin beni hâlâ sevdiğini, tabakta iki elma kaldığında küçüğünü almasından anlayabileceğimi öğrendim.

Yaş 41: Bir insanın kendine olan güveninin, başarısını büyük oranda belirlediğini öğrendim.

Yaş 44: Annemin beni görmekten her seferinde sonsuz mutluluk duyduğunu öğrendim.

Yaş 46: Yalnızca minik bir kart göndererek bile, birinin gönlünü aydınlatabileceğimi öğrendim.

Yaş 49: Herhangi bir işi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda, o işin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.

Yaş 50: Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.

Yaş 53: İnsanların bana, izin verdiğim biçimde davrandıklarını öğrendim.

Yaş 55: Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim.

Yaş 64: Mutluluğun parfüm gibi olduğunu, kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.

Yaş 70: İyi kalpli ve sevecen olmanın, mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.

Yaş 82: Sancılar içinde kıvransam bile, başkalarına başağrısı olmamam gerektiğini öğrendim.

Yaş 90: Kiminle evleneceğin kararının, hayatta verilen en önemli karar olduğunu öğrendim.

Yaş 95: Öğrenmem gereken daha pekçok şeyler olduğunu öğrendim.

Alıntıdır...

Yazan: Emrgncy
    adem4137 bunu beğendi.
  2. böyle paylaşımlarını özlüyoruz hidayet abi :tşk:

Emrgncy bunu beğendi.
  3. Tesekkurler ..
    Cok Dogru ..

4. :tşk:

Emrgncy bunu beğendi.
  5. Eyvallah Haydar'ım... :tebessüm:

6. Yaş 18: İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

Doğru :hmmm

Sağ ol abi :)

Emrgncy bunu beğendi.
  7. çok iyi ve doğrular :tşk:

Emrgncy bunu beğendi.
  8. Tesekkurler

Emrgncy bunu beğendi.
  9. Güzel paylaşım teşekkürler.

10. Yine Hidayet Abi, Yine Harika Bir Paylaşım. :tşk:

11. paylaşım için TEŞEKKÜRLER

12. Teşekkürler...

13. Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar, okuyan gözlerinize sağlık...

14. teşekkürler .. güzel paylaşım :)

Emrgncy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 18:06