"Her Telden Fotoğraflar" Bölümü Hakkında.....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

Kendi çektiğiniz her telden ilginç ve görülmeye değer resimler burada. Dünyadan, doğadan, günlük hayattan sizlerden gelen özel resimler.

Arkadaşlar bölüm başlığının altında da açıklaması yazdığı üzere bu bölüme. Sadece cep telefonunuzla kendinizin çekmiş olduğu hertürlü resim paylaşımını yapabilirsiniz. Lütfen bu konuya özen gösterelim.

CEREN

CEREN

Üye
dijital makinadan ceksek olmuyormu:D
ya ben şimdi 3 tane ekledim ama görülmeye değer ya
sonuçta cumhurıyet alanı ayrıca Atamızın heykelıde var orda
neyse sağol uyarı için:)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
evet haklısın her ne kadar bu güne kadar bu bölüme tek bir konu açmasam da özen gösterilmeli bu konuda :oke:

mservank

mservank

Üye
Adam gibi bir telefon yok ki fotoğraf çekelim koyalım.:)
Gerçi telefon olsa n'olur manzara yok.:ehe

sinek_valesi

sinek_valesi

Üye
fotoğrafın resim olmadıgını bile bile resim olarak başlığı değiştirmek pek doğru sayılmaz...

dreamboys69

dreamboys69

Üye
her telden derken hertürlü manasında.sadece ceptelefonu ile çekilenler diye bir kural falan da yok zaten.hertürlü mercekli görüntü aktaran aleti kullanmakta bir sakınca olmamalı diye düşünüyorum.
cep telefonu kameraları için bir bölüm olarak kullanılcaksa konu dışında olması yersiz olur.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
her telden derken hertürlü manasında.sadece ceptelefonu ile çekilenler diye bir kural falan da yok zaten.hertürlü mercekli görüntü aktaran aleti kullanmakta bir sakınca olmamalı diye düşünüyorum.
cep telefonu kameraları için bir bölüm olarak kullanılcaksa konu dışında olması yersiz olur.

Başlığın altında açıklaması yazıyor. Kendi çektikleriniz diyede belirtilmiş. Daha ne yazılması gerekiyordu???:hmmm
Sağdan soldan netten başkalarının çektikleri paylaşımlar burda paylaşılmamalı. Paylaşılacaksa da o zaman bu açıklama değişmeli.

dreamgirls

dreamgirls

Üye
alperen, bu bölüm zaten uğur'un fikriydi, anlatmak istediği de o zaten...
sadece, cep telefonlarıyla çekilen fotoğrafların dışında, "her türlü mercekli makina" dijital kamera, dijital fotoğraf makinası vs. vs.
çekilen fotolarınızı da paylaşabilirsiniz yani ;)

dreamboys69

dreamboys69

Üye
Başlığın altında açıklaması yazıyor. Kendi çektikleriniz diyede belirtilmiş. Daha ne yazılması gerekiyordu???:hmmm
Sağdan soldan netten başkalarının çektikleri paylaşımlar burda paylaşılmamalı. Paylaşılacaksa da o zaman bu açıklama değişmeli.
başkasının çektiği fotoğraf varmı konuda?

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Eee hala resim? :islik
Bir yönetici el atmıcak mı acaba oraya :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt