Tavsiye Her Lumia macerasının bir sonu vardır...

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
hata bizde. n9 kulanıcılarını sap gibi ortada bıraktıklarında bişeylerin farkına varmalıydık..

Invoke

Invoke

Üye
Sayende büyük umutlarla aldığım hatta 2 kişinin de almasına vesile olduğum Lumia 920 yi ilk fırsatta satacağım. Gerçekten çok haklısın. Yeter artık deneme tahtası olduğumuz. Bekle bekle nereye kadar. Aslında bi tepki göstersek. Millet cihazını satsa . Kimse lumia almasa o zaman görün bakalım nasıl gelişiyor sistem. En iyisi hiç bulaşmamaktı ama bilemedik. Haklısın sonuna kadar kardeşim. Ben de her ne kadar nefret etsem de bi İphone almayı düşünüyorum. O da bu kadar kapalı olabilir ondan korkuyorum. Olmadı 4.5" -5" olan bi android cihaz alacağım. Teşekkürler

En azından jailbreak var. Ayrıca kapalı olsa da şuan için çok daha gelişmiş olduğu açık.

• Beğen
Tepkiler: pirenuri
Invoke

Invoke

Üye
Bence sistem hacklenince her şey çok daha iyi olacak. En başından beri söylüyorum. =P

keremunye

keremunye

Üye
3210 la başlayan Nokia tutkum halen devam etmektedir.3 ay önce yurtdışına giden babam telefon açıp çok cüzi miktarlarda ios ve android telefonlar söylemesine karşın ben ısrarla yeni çıkmış olan 925 i almasını söyledim.öyle de yaptı.instagram foursquare gibi programları henüz çok bilmesede Facebook u çok aktif kullanır.ve maillerini.fotoğrafda çeker.yani bu üç olayı bir şekilde alıştı.
ben ise hemen her sosyal faaliyeti kullanmayı seviyorum fakat özellikle ios bu konuda çok ileride.
kısaca demem o ki wp8.1 kısayoşların gelmesi ve bu sosyal uygulamaların entegrasyonu için Nokia ve microsofta koyduğum son sınırdır.
zaten akıllı telefonların en standart temel özelliği budur.geri kalan herşey zevk meselesidir.bunlar benim düşüncemdir.
bu arada belirtmeliyim ki hala 6600\5210\c6-01 ve 6210 telefonlarım evdedir.satmaya kıyamadım.nokia ve Microsoft son kozunu 8.1 ile belirleyecektir benim nezdimde tabi.yoksa akıllı telefonu hayatımıza sokan ios......

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hata bizde. n9 kulanıcılarını sap gibi ortada bıraktıklarında bişeylerin farkına varmalıydık..
Nokia kendi yaptığına sahip çıkmıyor maemo meego symbian gibi birçok mobil işletim sistemini bitirdi. Daha bilinmedik az duyulanlarda var

hasan692

Üye
bence microsoft bu kadar hata olan bir sistemi düzeltmekle uğraşmaz çünkü üzerinde bir kişi bile çalışsa küçükte olsa güncellemeler gelirdi kayda değer hiçbir atılım yok microsofttan bence vistada olduğu gibi windows 7 yi çıkardı ve herkez sustu windows phone 9u çıkarcak bence belki bu kadar kullaılcağını onlarda bilmiyordu nokia çok reklam yaptı çok güzel ürünler çıkardı beklentileri düşüktü ve bu işten o kadar kar elde ediceklerini düşünmüyorlardı baktığınız zaman üzerinde çok çalışılmış bir işletim sistemi gibi de durmuyor wp9 çıkarsa eğer karşımıza güzel birşey çıkcak gibi düşünüyorum windows 7 de olduğu gibi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
benim şu an tek problemim kulaklık ses seviyesinin düşük olması..25'den aşağı dinlenmiyor..kulak içi kulaklık da kullansan..umarım 8.1 de biraz daha rötüşlerler..eski c6-01'imin müzik çalarını arıyorum bazen..

Üst Alt