Tavsiye Her Lumia macerasının bir sonu vardır...

Sponsorlu Bağlantılar

ferdimy

ferdimy

Üye
Kim nederse desin kim nokia yı kötülerse kötülerse yok söyle yok böyle desinler altın çamura düşsede gene altındir hep wp kötüler hep Lumia kotuleniyor diğer işletim sistemleriyle kıyaslaniyor ki 6 yıllık işletim sistemi wp kaç yıllık adil bi yargılama yapılacaksa ki bu zamana bırakılmalıdır son bi kaç aydır mağaza zaten hareketli ben de çıkıp diğer işletim sistemlerindeki sorunları dile getirsem okumaktan sıkılırsınız

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021

n000k

n000k

Üye
Kim nederse desin kim nokia yı kötülerse kötülerse yok söyle yok böyle desinler altın çamura düşsede gene altındir hep wp kötüler hep Lumia kotuleniyor diğer işletim sistemleriyle kıyaslaniyor ki 6 yıllık işletim sistemi wp kaç yıllık adil bi yargılama yapılacaksa ki bu zamana bırakılmalıdır son bi kaç aydır mağaza zaten hareketli ben de çıkıp diğer işletim sistemlerindeki sorunları dile getirsem okumaktan sıkılırsınız
Ortamı germe istersen. Biz edeplince sitemimizi belirttik.sistem karşılaştırması yapmıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

ArMaGeDdOn_87

Üye
Çok iyi bir yazı olmuş,microsoft eğer 8.1 güncellemesiyle beklenen özellikleri ve yeni bi kaç özellik getirmezse,bu sistemi kullanan bilinçli kullanıcıların çoğunu kaybeder diye düşünüyorum ..

• Beğen
Tepkiler: hookword, Hagios ve n000k

yunusiyunus

Üye
Nokia bildiğimiz Nokia ise ve ticaretten çok icada yoğunlaşırsa eski günlerini çabuk bulur.zamanında her kesime her türden telefon çıkarmamış mıydı? Yandan tuşlu, elips şeklinde, ngage serileri, n9x lar vs vs nokia özellik çıkarır yenilik çıkarır.tabi şuan icat olmuş herşey daha ne icad edilecek mantığı olsa da imkanları zorluyorlardır bence gecikme sebebini buna bağlıyorum az çok

paganini58

paganini58

Üye
2010 yılına kadar İOS sonrasında da Geçtiğimiz bir ay öncesine kadar Androidli cihazları kullandım ...
Şahsi yorumumdur kavga ya da sataşma maksatlı değil, haydi değişiklik olsun dedim tadalım şu sistemi dedik, hatta daha önceden yakınlarımızda görmüşlüğümüz eleştirmişliğimiz olduğu halde, migros indirimi görünce gittim 920 Black aldım...

Açık ve net Kamerası dışında kullandığım diğer bütün özellikler hep eksik kalıyor, Sosyal ağ entegrasyonu berbat iyi değil, Nokia Drive benim evin olduğu sokağı haritasının güncel olduğu halde bulamıyor çünkü haritada yok :) ...

O zaman LG G2 de de ciddi bir indirim vardı almadım sırf bu cihazı almak için.

1 aylık cihaz almak isteyen olursa ben WP8 elveda demek istiyorum çünkü ihtiyaçlarıma kesinlikle cevap vermiyor. Hayatım sadece kameradan ibaret değil ...

• Beğen
Tepkiler: Ricochet
Ricochet

Ricochet

Üye
windows phone 8 in çok eksikleri olduğunu ve en az 2 yıla ihtiyacı olduğunu söylüyoruz ama arkadaşlar bunu wp ve nokia yı kötüleme anlamında anlıyorlar.Nokianın çağ dışı yöneticileri zamanında androide geçseydi, diğerleri televizyon,kamera buzdolabı işine odaklanırdı,telefon aleminde nokia ve iphone olurdu,ama altın fırsatı tepti başına gelenlere bak,nokia yerlerde sürünüyor,çin markaları bile nokiadan çok satıyor,(huawei,oppo,zte) bunları çok değil 5 yıl önce söyleselerdi kargalar bile gülerdi.

• Beğen
Tepkiler: paganini58 ve Microsoft Corporation
PureFood

PureFood

Üye
Ali Kemal abi noktayı koymuş. Düşüncelerine sağlık abi.

nokia13

Üye
bende bitirdim lumia 625 macerasını bir daha nokia alırsam bu iki olsun iyi parada verdiler 650 tl ye okuttum bu ne ya insanı parmağında oynattırıyorlar biz onların optimize keyfinimi beklicez 1 gb ramli telefon aldırtma politikalarına bak yok bu hafta yok haftaya yeter be ilk telefonumda ios du bu gidişle sonda öyle olucak

ferdimy

ferdimy

Üye
Her şey de bi eksiklik olur ve adı üzerinde eksiklik daha düne kadar lumialarda radial yoktu bahsettiğiniz o eksiklikler zamanla hepsi olcak ama ne hikmetse bazıları bunlar asla olmuyacakmis gibi yorumlar yazıyor ne bu aceleceginiz ayrıcada ortamıda germiyorum germeye kalkarsam herhâlde ban üzerine ban yerim buda benim düşüncelerim

n000k

n000k

Üye
Her şey de bi eksiklik olur ve adı üzerinde eksiklik daha düne kadar lumialarda radial yoktu bahsettiğiniz o eksiklikler zamanla hepsi olcak ama ne hikmetse bazıları bunlar asla olmuyacakmis gibi yorumlar yazıyor ne bu aceleceginiz ayrıcada ortamıda germiyorum germeye kalkarsam herhâlde ban üzerine ban yerim buda benim düşüncelerim
Hangi zaman dan bahsediyorsun?? 1yılı aşkındır bekliyoruz.yeter yani değilmi?? Bu arada hala ortamı germeye çalışıyorsun. İsteyen geldi Burda düşünceleriyle sitemini döktü. Sen niye parlıyorsunki? Hiç kimse eksiklikler hiçbir zaman tamamlanmıcakmış gibi bir yorum yapmadı. Sadece dedikki biz biraz erken aldık,atıldık lumia macerasına..

Hagios

Hagios

Üye
Ortamı germeye gerek yok.Kendi fikrin ama "ne hikmetse bazıları bunlar asla olmuyacakmis gibi yorumlar yazıyor ne bu aceleceginiz" cümlen ile diğerlerinin fikrini yok sayıyorsun.Olmayacakmış gibi yazan 1-2 kişi dışında diğerleri yavaşlıktan söz ediyor ama sen buna acelecilik diyorsun.Herkesin sabrının belli bir sınırı var.Sana göre normal olan bir süreç için başkası uzun diyebilir ve acele edebilir.Bu düşüncen ortamı germeye ve insanları kışkırtmaya yeter :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Hangi zaman dan bahsediyorsun?? 1yılı aşkındır bekliyoruz.yeter yani değilmi?? Bu arada hala ortamı germeye çalışıyorsun. İsteyen geldi Burda düşünceleriyle sitemini döktü. Sen niye parlıyorsunki? Hiç kimse eksiklikler hiçbir zaman tamamlanmıcakmış gibi bir yorum yapmadı. Sadece dedikki biz biraz erken aldık,atıldık lumia macerasına..

evet çok erken atıldık şeklinde sitem ettik. Microsoft yada Nokia beş para etmez demedik sadece çok yavaş hareket ediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
evet çok erken atıldık şeklinde sitem ettik. Microsoft yada Nokia beş para etmez demedik sadece çok yavaş hareket ediyorlar.
İşte biz bunu diyoruz ama arkadaş bizi yanlış anlıyor. :-)

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar konu dışına çıkmadan lütfen lumia yı kimse kötülemek yada övmek istemez herkez fikrini söylüyor neden tartışıp duralım menfaatimiz yok sonuçta para verip ürün alıyoruz herkez verdiği paranın az çok karşılığını ister

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar "karşılıklı laf yetiştirme yarışına girip" güzel konunun amacı dışına çıkmasına yol açmayalım lütfen.

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87, 4MaGuS, OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
konuyu açan arkadaşa teşekkürler bende defalarca hatta hemen hemen mesaj yazdığım bir çok konuda bunların çoğunu dile getirdim ama bir çok arkadaşımızda cihazları kötülediğimizi düşünerek yanlış anladılar varsın yanlış anlasınlar benimde amacım sizin gibi kullandığımız paralarımızı döktüğümüz cihazlardan beklentilerimi dile getirdim hatta nokıanın sonu olur diyerek hep uyarıcı yazılar yazdık.. demekki en sevdiğin vazgeçilmezlerinden bile vazgeçilebiliyormuş ben bunu anladım artık eskisi gibi fanatik değilim ve bu kullandığım son nokıa olacak bir dahamı tövbeler olsun...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
"İnsanoğlu her zaman daha fazlasını ister"
Sistem olarak çok eksik var bunu zaten kabul ediyoruz ama bu eksiklikler de sistemi kullanmaya engel teşkil etmiyor ki. Kaldı ki yılların tecrübesi Microsoft ve Nokia firması zaten gerekli olan her şeyi düşünüyordur. Bizler anlık düşünürken onlar 5 sene sonrasının yol haritasını bile çıkarmışlardır. Belki de bu kadar çok sitem ettiğimiz eksiklikler 8.1 hatta 9 sürümü ile tarihe bile karışacak.
Ayrıca şu an bizler için sistemin hack edilmesi ve modifikasyon kısmı daha öncelikli gibi geliyor. Kişiselleştirme için bu kadar aşırı derecede zorluk kabul edilemez:)

enterneoll

enterneoll

Üye
"İnsanoğlu her zaman daha fazlasını ister"
Sistem olarak çok eksik var bunu zaten kabul ediyoruz ama bu eksiklikler de sistemi kullanmaya engel teşkil etmiyor ki. Kaldı ki yılların tecrübesi Microsoft ve Nokia firması zaten gerekli olan her şeyi düşünüyordur. Bizler anlık düşünürken onlar 5 sene sonrasının yol haritasını bile çıkarmışlardır. Belki de bu kadar çok sitem ettiğimiz eksiklikler 8.1 hatta 9 sürümü ile tarihe bile karışacak.
Ayrıca şu an bizler için sistemin hack edilmesi ve modifikasyon kısmı daha öncelikli gibi geliyor. Kişiselleştirme için bu kadar aşırı derecede zorluk kabul edilemez:)
aynı şeyi gdr1 güncellemesinden beri söylüyorlar 3 güncelleme oldu ekran döndürme kilidi hariç gelen mantıklı bir özellik var mı ?

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, ArMaGeDdOn_87, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
sistemin hack edilmesi kısmı beni daha çok ilgilendiriyor desem yeridir:)

pirenuri

pirenuri

Üye
Sayende büyük umutlarla aldığım hatta 2 kişinin de almasına vesile olduğum Lumia 920 yi ilk fırsatta satacağım. Gerçekten çok haklısın. Yeter artık deneme tahtası olduğumuz. Bekle bekle nereye kadar. Aslında bi tepki göstersek. Millet cihazını satsa . Kimse lumia almasa o zaman görün bakalım nasıl gelişiyor sistem. En iyisi hiç bulaşmamaktı ama bilemedik. Haklısın sonuna kadar kardeşim. Ben de her ne kadar nefret etsem de bi İphone almayı düşünüyorum. O da bu kadar kapalı olabilir ondan korkuyorum. Olmadı 4.5" -5" olan bi android cihaz alacağım. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt