Faturasız Her gün 2 tl kesiliyor, acil yardım lütfen !

Sponsorlu Bağlantılar

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Her gün 2 tl kesiliyor, acil yardım lütfen !
Arkadaşlar turkcell hattımdan her gün 2 tl kesiliyor. Bir yere abonede değilim. Kullanım detaylarına baktım SDPA aboneliği görünüyor -2 tl yazıyor. Her gün 2 tl kesiyor. Sdpa aboneliği nedir bilmiyorum, bunu nasıl iptal ederiz yardımcı olur musunuz?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Gelir idaresi ile ilgili birsey sanırım

Baska bir forumda biri daha ayni seyi yazmis

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

furkankaya559758

Üye
İnternette bir bilgi bulamadım. 532'yi arayarak detaylı bilgi alabilirsin.

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini aradım video plus diye bişeye abone olmuşuz. Benim haberim yok böyle bir şeyden. Bu resmen dolandırıcılık! 20 liram uçtu gitti. İade de edilmiyormuş kesilen liralar. Hakkımı da helal etmiyorum bunlara.

Davut420042

Davut420042

Üye
Müşteri hizmetlerini aradım video plus diye bişeye abone olmuşuz. Benim haberim yok böyle bir şeyden. Bu resmen dolandırıcılık! 20 liram uçtu gitti. İade de edilmiyormuş kesilen liralar. Hakkımı da helal etmiyorum bunlara.
Video Plus Haftalık 14TL! Aylık 59TL'dir. Yetersiz Bakiye Sonucu Günlük 2TL Olarak Ücretlendirilir. Bunda Turkcellin Suçu Yok Eğer Bu Hattın Üzerinden İnternete Giriyorsan Yanlışlıkla Bir Reklama Tıklamış Olabilirsin. Bendede Oldu. Bu Servisler Otomatik İşlem Yapıyor Onaylıyoruma Tıkladığın Anda Numara Falan İstemeden Abone Olmuş Oluyorsun

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Turkcellin suçu var neden abonelikle ilgili bilgi mesajı göndermiyor en azından videoplus a abone oldunuz diye mesaj yollaması lazım niye çünkü işine geliyo müşteri kazıklamak.

Davut420042

Davut420042

Üye
Turkcellin suçu var neden abonelikle ilgili bilgi mesajı göndermiyor en azından videoplus a abone oldunuz diye mesaj yollaması lazım niye çünkü işine geliyo müşteri kazıklamak.
Turkcell Bu Konu da Neden Bilgi Mesajı Göndersin Ki Bu VideoPlus'ın Görevi Turkcell'in Bu Konuda Bir Çıkarı Yok!

cihanata_1

cihanata_1

Üye
mhden detayli bilgi alabilir iptal ettirebilirsin boyle bosa para kesen servislerden uzak durmak icin KAPAT yaz 5765e gonder:)

Üst Alt