Helppp Meeee

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLıŞmAm_LaZıM

Üye
    Konu Sahibi
Helppp Meeee
yaw arkadaşlar bu jar uzantısını 3230a nasıl yüklicem ya bir yardım ederseniz sewinirim....

ibonline

ibonline

Üye
benim bilgim dahilinde jar zaten tele atılınca telin acabileceği türde bir dosya bilnimiyen dosya türü değildir tel oto tanır ve yükleme işlemi başlatır

aLıŞmAm_LaZıM

Üye
    Konu Sahibi
ıbonline bakıyım bi şimdiden sağol kardeş

ıbonline jar dosyası war ama içinde meta filan war onları nasıl yüklicem

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Senin Metayla falan işin yok, *.Jad ya da *.Jar uzantılı dosyayı içini açmadan direk telefona göndereceksin.

aLıŞmAm_LaZıM

Üye
    Konu Sahibi
ok sağolunda benim imzama noldu ya

Haberci

Haberci

Üye
PM yoluyla sana imzanın kurallara uygun olmadığını ve düzeltmen gerektiğini yazdım ama bana dönmedin bende kurallar doğrultusunda silmek zorunda kaldım.

aLıŞmAm_LaZıM

Üye
    Konu Sahibi
ok sağolunda benim imzama noldu ya

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İmzan silindi, o kadar büyük resim koymak yasaktır. İmza kurallarını okumanı öneririm.

aLıŞmAm_LaZıM

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar mesela sözlük programı sis değil jar filan diyor o dosyanın içinde 2tane daha dosya war o ana dosyayımı atacam telefona

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 27 2005, 02&#58;20 PM) [post=215755]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Senin Metayla falan işin yok, *.Jad ya da *.Jar uzantılı dosyayı içini açmadan direk telefona göndereceksin.
[/b][/quote]

sadece uzantısı .jad / .jar olan dosyayı at...içcendikelir karıştırma...

madhead

madhead

Üye
bilader sadece jar dosyasını gönder tele..içindekiyle uğraşma sen..pc de winrar iconuyla gözükmesi yanıltıyo seni..bende yeniyken aynı hataya düşmüştüm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt