[help me] s60v5 veri kurtarma!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kiziltilki

kiziltilki

Üye
    Konu Sahibi
[help me] s60v5 veri kurtarma!
konuyu dogru yere acıp acmadıgımı bilmıyorum ama yardımcı olursanız sevinirim.gecen gün telefonu açtıgımda ıcındekı sms lerim silinmişti.2gündur yogun şekılde arıyorum yardımcı bi program ama bir türlü bulamıyorum.böle konulara çok yabancıyım ama gerektigi zman gerekiyor.arkadaslar yardım edın lütfen model nokia 5800 xm s60v5

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
silinen mesajları geri getirmenin bir yolu yok.

kiziltilki

kiziltilki

Üye
    Konu Sahibi
olması gerekir ki var ama telefon sertifika hatası verıyor onu halledemıyorum birtürlü.becerebilsem sorun kalmıcak.sertifika hatasını vermeyen bi prgram yada bi yol bilen varsa paylasbilrimi??

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hangi programmış o?

kiziltilki

kiziltilki

Üye
    Konu Sahibi
HelloOX.1.04.Unsigned isminde bi .sis dosyası.arastırabılırsın ama telefonda sertıfıka hatası verıyor eger bılıyorsan yardım et basıt msjlar ıcın ugrasmam zaten.önemlı msjlardı ?

yusuff06

yusuff06

Üye
kardes HelloOX.1.04 adlı program telefon hackleme programı olarak kullanılıyor.bu programla sms kurtaramassın..eger telefonun mesajları hafıza kartına kaydediyorsa kurtarma sansın cok ufak olsada var.ama kendi yada sime kaydediyorsa kurtarma sansın hiç yokk

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
HelloOX.1.04.Unsigned isminde bi .sis dosyası.arastırabılırsın ama telefonda sertıfıka hatası verıyor eger bılıyorsan yardım et basıt msjlar ıcın ugrasmam zaten.önemlı msjlardı ?
birşey biliyorum zannediyorsun.helloox hack programdır.ne alakası var mesaj kaydetmeyle.mesajlarını bundan sonra kaydet olur mu?

Tufanbeyi

Tufanbeyi

Üye
Arkadaşlar Eniştemde 6630 var ve yanlışlıkla yedek almadan format attım Bu Veriyi ( REHBERİ )Nasıl Kurtarabilirim.Şimdiden Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt