Help lütfen Ya Bi Bakn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
ya bu ngage oyunlarını yükledim 6630 ama orada ne çalışıyor diosa çalışmıyor gibi xmen splinter filan ama çalışmıyor denilenlerde çalışıyor tıkır tıkır path way filan.. acaba bende mi bi sorun var!!!
telefonun

v 4.03.38
rm-1
25.04.05

versiyon bilgileri bunlar

acaba nasıl ahllede bilirim yardım
 


akrepkral

akrepkral

Üye
arkadaşım çalışanlar listesine bak oradan yükle yükledikten sonra n gage patch var onu tele kur o bir takım sorunları düzeltecektir...
 
madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
deniyeyim bi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt