Heikki Daha Ağır..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
McLaren Takım Patronu Ron Dennis, sıralamaların ardından Premiere'e yaptığı açıklamada Heikki Kovalainen'in rakiplerine oranla daha ağır olduğunu ve yarış için iyi durumda olduğunu söyledi.Dennis, "Lewis ile ilk çizgide olmayı bekliyorduk. Heikki açıkçası daha ağır, bu oldukça açık ancak yine de iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum."

"Oldukça iyi turlar attık. Başlangıçta biraz ıslaktı ve ne zaman çıkacağımızı bilmek önemliydi. Genel olarak antrenmanlarımız iyi geçti." dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt