Hediye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış ..
Birincisi demiş ki, ‘karıma öyle bir hediye aldım ki,
6 saniyede 0′dan 100′e çıkıyor.’
Diğer ikisi anlamamışlar. ‘Ne aldın?’ diye sormuşlar. ‘Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.’ diye cevap vermiş.
İkinci adam demişki, ‘Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0′dan 100′e çıkan bişey almıştım.’ Hemen anlamışlar tabi ki: ‘Heey, yoksa Ferrari mi aldın?’ Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.’demiş.
Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: ‘Peki sen ne aldın karına?’ Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2
saniyede 0′dan 100′e çıkıyor.’ Adam lar şaşırmışlar: ‘Atıyorsun!’ demişler, ‘Öyle bir araba olmaz ki!’ Adam cevap vermiş: ‘Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu aldım demiş.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
:kop2:

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
:d:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:ehe

UchihaMel

UchihaMel

Üye
:d:

x-scarface

x-scarface

Üye
:kop2:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:d: :kop:

balcolu

balcolu

Üye
:ehe

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
:kop2: :kop2: :kop2:

Diğer kepekli ultra light erkeklere sağlam kapak yapmış.

Asteroid9

Asteroid9

Üye
:griadam: :kop2:

yunus4554

yunus4554

Üye
ben gülüyor muyum :(

- - - Eklendi - - -

Şaka şaka :D :ehe :kop2:

cukuleaks

Üye
Süper :kop2: :kırmızıadam:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt