Headset as Camera Button!

Sponsorlu Bağlantılar

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Headset as Camera Button!
Arkadaşlar mağazada bu isimde bir uygulama var, kulaklıkta bulunan düğmeyle fotoğraf çekimi yapılıyor, çok hoşuma gitti bu uygulama, bu uygulamaya sahip olan varsa foruma yükleyebilir mi?

bu da video:

[video=youtube;nboCvWMoKyk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nboCvWMoKyk[/video]

bluetooth kulaklıkla var bi de:

[video=youtube;uRXSqLVq1Cg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uRXSqLVq1Cg[/video]

resim:

pRime.

pRime.

Üye
aaaa benim bluetooth kulaklığım :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
kulakliktan konu acilmisken bisey soracagim. neden baska kulakliklar n9'da calismiyor.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
kulakliktan konu acilmisken bisey soracagim. neden baska kulakliklar n9'da calismiyor.

Bende iki kulaklık var biri n9 diğeri başka telefona aitti. Her ikisi de oluyor hocam.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Benim kullandıgım C6 01 kulaklıgı bir sorun yok.
Sen hangi kulaklıgı kullanıyon Oguz ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
samsung note2, s1'in kulakliklari calismiyor. misal nokia 5320 de calisiyor bu kulakliklar.

- - - Eklendi - - -

ayni sekilde gecen gun bir bluetooth kulaklikda calismadi (jabra markali olmasi gerek.)

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
teşekkürler, son zamanlarda en beğendiğim uygulamalardan biri, gerçi son zamanlarda uygulama da pek çıkmadı ya neyse :ehe

Hocam ben ümitliyim. çok yakında iyi şeyler olacak bence.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben ümitliyim. çok yakında iyi şeyler olacak bence.
hocam çok umutlu ve güzel konuşuyorsunuz ama neye göre umutlu olalım, resmi bir destek yok, yakında ne olacak, senin bilip de bizim bilmediğimiz bişey mi var :)

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam çok umutlu ve güzel konuşuyorsunuz ama neye göre umutlu olalım, resmi bir destek yok, yakında ne olacak, senin bilip de bizim bilmediğimiz bişey mi var :)
Yok hocam meego ile alakalı değil. Sözüm Jollanın gelmesi ile ilgili. :)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
o konuda pek umutlu degilim ama insallah guzel seyler olur:)

- - - Eklendi - - -

en azindan sistemini yukleyemesek bile jollanin uygulamalarini destekleyebilseydi bizim N9'lar sahane olurdu:)

• Beğen
Tepkiler: vestes123

Üst Alt