HDD ye bulaşan LANET VİRÜS

• 26 Mart 2013
  • 989 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Her türlü belgemi yedeklemeden hunharca yükledim. En son film indirip taşıdım ve tüm dosyaları kısayol olarak göstermeye başladı ama ilk önceleri açıyordu daha sonra hiç açmamaya başladı ve filmin indirme tarihini kısayol yapma tarihi yaptı. Bilen biri varsa yardım etsin aynı dertten başkaları da rahatsız ????

Yazan: batusch01
  2. hdd markası ne bir de yanlışlıkla kısayol yapıştır yapmış olmayasınız ?

3. Banada geçen bi tane bulaşmıştı herşeyi aklına gelebilecek herşeyi .exe yaptı virüs taraması yaptım AVG2012 free edition ile sildi onları sonra.Daha beteri bulaştı.. Recyler ve System... Bişey işte aklıma gelmedi :D Format attım rahatladım :D

4. combofix ve malwarebytes ile tarat

5. basima gelmisti ama yayilmadan temizledigim icin sorun yaratmadi

6. Bana bi virüs bulaşmıştı afı nn ile başlayan bilgisayarı artı internetimi aşırı derecede yavaşlatmıştı googlea 2–3 dk da giriyordu combofix ile tarattım bir şey kalmadı

7. hepinize tek tek teşekkür ederim furkan binbaşımın dediği programlardan taradım problem yok ancak babamın iş yerindeki (yeni)bilgisayarda açıyor acaba bilgisayarın sisteminde bi afacanlık var?

- - - Eklendi - - -

hdd markası: seagate ve önceden kullanıyordum şimdi kısayol oldu:)

8. seagate iyidir ama tabi sorun olmayacak diye birşey yok ayrıca sıkıntı senin pcde sanırım :hmmm

9. Eset 6 nın demosu bile işini görür önce taratıp virüsleri siz sonra system care ile onarım yap.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:13